Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 16/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×6
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kui 500,000 mündid

Mängi Phoenix Reborn demo versiooni tasuta

Phoenix Reborn ülevaade

phoenix reborn slot playngo

“Phoenix Reborn” on 5 rulliku ja 40 võiduliiniga mäng Play ‘N Go- nimeliselt mänguloojalt, millel on salapärane asteekide kujundus. Väga kasulikuks võib pidada Phoenix wild sümbolit, mis laieneb sama rulliku kõigile väljadele. Tasuta spinnide voorus saad võita 40 mängukorda kasiino kulul garanteeritult vähemalt ühe wild-rullikuga iga spinni ajal, vahel ka rohkem. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui oled valmis ühinema iidsete asteekide impeeriumiga, et üles otsida väärtuslik Fööniksi aare, siis “Phoenix Reborn” on just sinu jaoks. Mängu rullikud asetuvad templi taustal ning sümbolite hulgas on teiste seas viis asteekide stiilis sümbolit, maod ja panterid. Loodame, et satud ka mees-ja naisasteegist sõdalaste peale, sest need on kõige väärtuslikumad. Viie naissõdalase eest võiduliinis saad sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi 10 kordselt.

Wild sümboliks – on Fööniks ja see asendab kõiki teisi ikoone peale scatterite. Nagu juba öeldud, laieneb Wild sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Mida rohkem Wilde võiduliinis, seda suurem võit- viie Wildi eest võiduliinis saad näiteks tehtud panuse väärtuse tagasi 25 kordselt.

phoenix reborn slot screen

Tasuta spinnide voor – Scatter? Selleks on salapärane asteekide mask – kui saad neid mänguväljal korraga 3, 4 või 5, algab tasuta spinnide voor vastavalt 7, 12 ja 20 keerutusega kasiino kulul. Kaks või rohkem asteekide maski annab sulle boonusvoorus lisaks tasuta spinne vastavalt 2, 3, 4 ja 5 scatteri eest 3, 7, 12 ja 20 lisaspinni.

phoenix reborn slot review


– KOKKUVÕTE

Nagu paljud Play ‘N Go mängulooja slotid on ka “Phoenix Reborn” volatiilne mäng. Võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000 kordselt. Üksik- või tasuta spinniga on maksimaalne võit tehtud panuse väärtusest 1000 korda suurem summa- siis kui täidad kogu mänguvälja Fööniksi Wildidega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

coolbet kasiino veebileht
Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Coolbet Kasiino

www.coolbet.com

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee