GreenTube Logo
Pakkuja: GreenTube
RTP: 95.00%
Loodud: 22/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid
Kus saad mängida GreenTube slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Phoenix Fortune ülevaade

phoenix fortune slot greentube

Phoenix Fortune on Greentube nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis pakub Aasia stiilis seiklust legendaarsete Hiina tegelastega. Sellel korral on põhitegija rollis mütoloogiline fööniks, kes asjade soodsa kokkulangemise korral tõuseb tuhast. Mänguväli pakub põnevust standardsel 5×3 positsioonidega mänguväljal, samal ajal kui võiduliinide arv on 243.

Säti panuse suuruseks 50 sendist 50 euroni keerutuse kohta ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2900 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Phoenix Fortune mängu avades saad kohe aru, millega tegu. Populaarne idamaise kultuuri teema on sellelgi korral fookusesse sätitud ja ka fööniksi tuhast tõusmise lugu ei ole midagi enneolematut.

phoenix fortune slot screen

Graafika poole pealt on rõhku pandud kuldsetele ja punastele toonidele, samal ajal kui sümbolite hulgas näed lisaks vähemväärtuslikele kaardimängust tuttavatele sümbolitele ka temaatilisi lõvisid, konne, kalu, draakoneid ja kilpkonni.


– BOONUSED

Phoenix Fortune mängul ei ole ainult üks wild asendussümbol vaid neid on koguni mitu. Ära tunned need fööniksi medali piltide järgi, mis on võõbatud punasteks ja sinisteks. Sinine wild võib jääda pidama rullikutel 2 ja 4, samal ajal kui punast võid vabalt näha kolmandal. Moodusta võiduliin punaste fööniksiga ja võidusumma duubeldatakse!

Wildid ei ole sedapuhku mitte ainult niisama asendussümbolid vaid aitavad jõuda ka jackpoti võitmisele lähemale. Püüa saada korraga nii punased ja sinised fööniksid, tee oma valik boonusvoorus otsides sama tüüpi medaleid ja võidki lisapreemia üle rõõmustada.

Scatterid tunned ära gongi pildi järgi ja hea oleks, kui saad neid järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm. Kui see õnnestub, saad teha kümme mängukorda kasiino kulul nii, et oma raha sisse panema ei pea ja kõik vähemväärtuslikud kaardimängu ikoonid asenduvad temaatilistega.

Meeldiks mängida GreenTube slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GreenTube Slotid ?% 11. Dec 2021
apollo god of the sun slot

Apollo God Of The Sun 10 Win Ways

GreenTube Novomatic Slotid 95.15% 23. Mar 2021
silver trails slot

Silver Trails

GreenTube Slotid 95.00% 4. Apr 2021
diamond link mighty emperor slot

Diamond Link – Mighty Emperor

Näita rohkem