GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: 96.10%
Loodud: 27/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Peter’s Universe videot

Peter’s Universe ülevaade

peters universe slot gameart

Peter Paan on nimi, mis tekitab sooja tunde kõigil Disney-multikate austajatel. Nüüd on käes aeg jätta külm London selja taha ja minna vastu seiklustele Unustatud Maal. “Fly to Peter’s Universe” on GameArt-nimelise mängutootja slotikas küberpungi kujundusega, millel võitude saamiseks pead koha kätte näitama ka kurjale Kapten Konkskäele.

Mäng pakub 5×3 mänguvälja saja võiduliiniga, lisaks paljunevaid Wilde, tasuta spinnide vooru ja mängu mistahes ajahetkel käivituda võivat erilist boonusvooru. Panuseid saad teha alates ühest eurost saja euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Fly to Peter’s Universe” mängul kohtud tegelastega kuulsast Peeter Paani muinasjutust. Kõige tulusam ikoon on kusjuures Kapten Konkskäsi. Kui saad neid järjestikkustel rullikutel viis, teenid kuni 1000 mündi väärtusega võrdse võidu. Wendy-sümbol ei ole ka paha ja maksab kuni 500 mündi väärtusega võrdseid võite.

peters universe slot screen

Tinker Bell on Wild-asendussümbol ja asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone peale scatterite. Peeter Paani pildiga Scatter omakorda käivitab “Peter’s Universe” boonusmängu.


– BOONUSED

Kui mänguväljal ilmub korraga kolm, neli või viis Scatter-sümbolit, saad proovida tasuta spinnide vooru vastavalt nelja, viie ja kuue spinniga kasiino kulul. Enne boonusvooru algust saad valida, milline on sinu lemmikpreemia- rahaauhinnad, lisaspinnid, võidukordaja või Wild-rullikud ning just see sind võitude püüdmisel siis aitama hakkabki.

Kui Wildid jäävad korraga pidama rullikutel 2, 3 ja 4, käivitub Walking Wild boonus. Saad ühe respinni nii, et wildid liiguvad ühe rulliku võrra vasakule ja veel teise nii, et wildid jäävad oma positsioonidele.

Mängijad, kes julgevad ka natuke rohkem riskida, võivad vabalt proovida Gamble-funktsiooni. Selle puhul pead õigesti pakkuma kaardipakist välja tõmmatava kaardi värvuse. Tegemist on standardse 52 kaardist koosneva kaardipakiga ning iga õige pakkumine duubeldab võidusumma. Nii kuni viis korda järjest. Kui arvad valesti, kaotad kogu võidusumma.


– KOKKUVÕTE

“Fly to Peter’s Universe” mängul rullub lahti põnev seiklus maagilises keskkonnas. Slott pakub huvitavat boonuste kooslust ja kaunist Disney-stiilis kujundust. Kui arvad, et suudad Kapten Konkskäele koha kätte näidata, siis proovi ise ka.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.50% 23. Mar 2021
mega bunny hyperways slot

Mega Bunny Hyperways

GameArt Slotid 96.08%
nefertitis nile slot

Nefertiti’s Nile

GameArt Slotid 95.85% 13. Dec 2018
santas farm slot

Santa’s Farm

GameArt Slotid 96.08% 17. Nov 2020
hawaiian christmas slot

Hawaiian Christmas

Näita rohkem