Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50
Loodud: 30/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Perfect Gems videot

Mängi Perfect Gems demo versiooni tasuta

Perfect Gems ülevaade

perfect gems slot playngo

“Perfect Gems” on Play N’ GO mäng, mis kasutab uuenduslikku payways-tehnoloogiat. Tundub, et inspiratsiooni on saadud Big Time Gaming mängulooja populaarsest Megaways-stiilis võite maksvast süsteemist. Mäng on siiski pisut kompleksem pakkudes samal ajal suurepärast võidupotentsiaali. “Perfect Gems” slotil on kuus rullikut ja 21 609 erinevat võiduliini. Kujunduse poolest üsna tavapärane slott pakub rullikutel erinevat tüüpi vääriskive.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Perfect Gems” mängu boonused on suurepärased, kuid sama ei saa öelda kujunduse kohta. Taustal on äge vana raamatukogu, kuid rullikutel samad juveelide sümbolid, mida kohtad paljudel teistel mängudel. Madalama väärtusega ikoonideks on kaardimängust tuntud pildiga kaardid.


– PANUSTAMINE JA VÕIDUPOTENTSIAAL

“Perfect Gems” slotil saad panuseid teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta, kuid nagu juba öeldud, on tegemist volatiilse mänguga, millel võib juhtuda, et võite saad harva. Juhul, kui võidusoonele satud, siis võid sama hästi kui töölt ära tulla, sest näiteks Perfect Gems- kombinatsiooni puhul võid arvestada koguni 500 000€ rahapakiga.


– BOONUSED

“Perfect Gems” mängumootor ei ole kuigi erinev Megaways- tehnoloogiast, kuid ei ole ka päris sama. Esimesel ja kuuendal rullikul on fikseeritud sümbolite arv, samal ajal kui teistel varieerub see neljast seitsmeni. Kõige ülal on boonusrullik, mis panebki kogu äktšioni käima.

perfect gems slot screen

Võid kogeda ka “Langevate rullikute” tehnoloogiat, mis tähendab, et kõik võiduliini moodustanud sümbolid haihtuvad ning nende positsioonidele “langevad” uued. Kui see juhtub järjestikkuste spinnide ajal, saad võitudele ka võidukordaja, mis kasvab iga spinniga.

Tasuta spinne saad, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm scatter-boonussümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad vastavalt üheksa kuni kakskümmend seitse tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Perfect Gems” on suure võidupotentsiaaliga mäng, mis pakub rullikutel juveele ja taustal on vana raamatukogu. Kuna tegemist on volatiilse mänguga, on võidud suured, kuid võivad lasta ennast kaua oodata. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt. Boonustest on olemas nii tasuta spinnid, wildid, kasvavad võidukordajad kui ka poolduvad sümbolid, mis kasvatavad võiduvõimalusi veelgi.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem