iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.97%
Loodud: 16/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid

Vaata Pearl of the Orient videot

Pearl of the Orient ülevaade

pearl of the orient slot

“Pearl of the Orient” on Aasia teemaline mäng, kus tegevus leiab aset uhkes templis, mida valvavad kuldsed draakonid. Mängu ahvatlevaimad boonused on Wild-asendussümbolid, samal rullikul laienevad Wildid ja tasuta spinnid. Mängul on iSoftBet slottidele iseloomulikud 5 rullikut ja 3 rida, 10 fikseeritud võiduliini pluss lisarida, mida saad kasutada boonusvoorus. Parimad mängijad võivad tasku pista 500 mündi väärtusega võrdse jackpoti ja kasu lõigata võidukordajast.

Mängu saad proovida ka mänguraha eest, kuid kui mängid oma raha peale, saad valida panuse suuruse alates 0.10€st 10€ni spinni kohta. Kuldne kübar, kauss ja teised temaatilised sümbolid annavad sulle suuremaid võite kui mängukaardid. Laterna sümbolitega võid oma panuse summa tagasi võita kuni 20-kordselt ja kuldsed mündid ja kausid annavad lausa 40-kordselt suuremaid võite võrreldes tehtud panuse suurusega. Kuldne Draakon on mängu kõige väärtuslikum sümbol ja olenevalt, kas saad neid 3, 4 või 5, toob see sulle 10, 25 või 50 kordselt tehtud panuse summa tagasi.

pearl of the orient slot screen

Mängu asendussümbol on Müstiline Leedi ja see asendab kõiki teisi sümboleid peale scatterite, mida saab omakorda kasutada “Pearl of the Orient” boonusmängu käivitamiseks. Lisaks Wild sümbolile on mängus ka sama rulliku kõigile väljadele laienev Wild, mis teeb võidukombinatsioonide moodustamise hulga lihtsamaks.

Tasuta spinnid? Nende saamiseks tuleb koguda 3, 4 või 5 Yin & Yang scatterit, mis annab sulle 12 “Pearl of the Orient” tasuta spinni. Olenevalt scatterite arvust, mis käivitas tasuta spinnide vooru, korrutatakse kõik võidud kas 2-, 20- või 50 kordselt.

Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis tähendab, et võite ei tule kuigi tihti, kuid võidud on keskmisest suuremad. Varu kannatust, naudi boonuseid ja leia oma idamaine pärl.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee