Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Party Night ülevaade

party night slot amatic

“Party Night” on Amatic-nimelise mängulooja kaunilt kujundatud slotikas, mis viib sind hetkega peomeeleollu. Lase ennast võluda kaunitel tüdrukutel ja peohullust DJ’del, kes piire ei tunne.

Mänguväli on üsna tüüpiline 5×3 väljade ja 243 võiduliiniga. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 500 kordselt. Kui tahad suurelt võita, pead lootma wildide, võidukordajate, scatterite ja tasuta spinnide vooru peale.

party night slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui pidu, siis ööklubi, DJ ja kaunid naised! “Party Night” rahajaht lähebki lahti ööhämaruses kui rahavõitude saamiseks pead lootma disko-stiilis pildiga kaardisümbolite, kokteilide, viskiklaaside, DJ ja seksikate neiude peale. Boonussümbolid on Diskokuul ja X2 logo. Disain on tegelikult väga lahe ja hästi tabatud.


– PANUSTAMINE JA VÕIDUPOTENTSIAAL

“Party Night” mängul panuste tegemine on pisut ebatavaline, sest valima pead ainult müntide arvu panuse kohta, mida soovid mängu panna. Spinni kohta saad panna mängu 1-st kuni 500 mündini.

Juba mainitud 500-kordne tehtud panuse väärtus ootab sind, kui saad Kauni Naise sümboli kõigil viiel rullikul korraga. Kui tabad samal ajal ka võidukordajat, võib sulle sülle kukkuda ka tehtud panuse väärtusest 1000 korda suurem rahahunnik!


– BOONUSED

Mängu boonused on üsna ebaoriginaalsed pakkudes tüüpilisi wild-asendussümboleid, tasuta spinnide vooru ja võidukordajaid. X2 logoga wild pakub aga võidukordajat, mis tähendab, et kõigi wildi abil moodustunud võiduliinide eest saad kaks korda rohkem raha! Nagu ikka, asendab wild võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.

party night slot review

Scatteriks on särav Diskokuul ja kui neid jääb rullikutel pidama vähemalt kolm, saad preemiaks boonusspinne. Boonusspinne ajal ei pea sümbolid olema rullikutel järjestikku, et võiduliine moodustada vaid võivad asuda mänguvälja mistahes asukohal. Enne, kui boonusvoor alata jõuab, lüüakse sul tuju lakke kuni 500 kordse tehtud panuse väärtuses rahapreemiaga lihtsalt selle eest, et boonusvooru üldse pääsesid!


– KOKKUVÕTE

“Party Night” kujutab endast esmaklassilise graafikaga mängu ning mis veel olulisem boonusfunktsioonid on hästi tasakaalus mängu üldise üleva peomeeleoluga. Mängul on suur võidupotentsiaal eriti kui silmas pidada, et võid võitudele saada võidukordajaid ja scatteri-stiilis võite tasuta spinnide voorus.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Amatic Slotid ?% 16. Sep 2020
NEW oktoberfest slot

Oktoberfest

Amatic ?% 12. Jun 2020
crazy bee slot

Crazy Bee

Amatic ?% 12. Jul 2019
hottest fruits 40 slot

Hottest Fruits 40

Amatic 97.78% 18. Feb 2020
fruit box slot

Fruit Box

Näita rohkem