Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Panther Pays videot

Panther Pays ülevaade

panther pays slot

“Panther Pays” on Playtech mängulooja 5 rulliku ja 50 võiduliiniga mäng, millel panuseid saad teha alates 50 sendist 500€ni spinni kohta. Mängu keskmes on tasuv tasuta spinnide voor ja kogu seiklus rullub lahti paksus džunglis.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Lase vali möire kuuldavale ja püüa kinni väärtuslikemad võidud must pantri sümbolitega, mis on ka kõige väärtuslikemad tavasümbolid. Viis pantrit võiduliinis tagab sulle tehtud panusest 5 korda suurema võidusumma. Väljanägemiselt on “Panther Pays” tegelikult üsna tavaline. Taustaks on džungel ja lisaks pantrile näed rullikutel konnasid, ahve, papagoisid, traditsioonilisi pea osi ja madalama väärtusega kaardipaki ikoone.

panther pays slot screen

Mängu Wild-asendussümbol on teemant ning see võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5. Nagu ikka asendab see kõiki teisi puuduolevaid sümboleid võiduliinides peale scatteri. Kui saad mänguväljal vähemalt kolm scatterit, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 5, 20 või 100 kordselt. Samuti saad siis kätt proovida tasuta spinnide boonusvoorus.

Tasuta spinnide voor – boonusvoor algab 10 tasuta spinniga ning iga kord, kui saad 3 või rohkem scatterit, teenid paugust 5 tasuta keerutust juurde. Lisaks sellele saad 2., 3., 4. ja 5. rullikule ühe wild sümboli juurde ja maksimaalselt võid boonusvoorus saada igal rullikul kuni 10 lisawildi.

Tänu wildidele on kergem täita ka kogu mänguväli mustade pantritega. Nii võid iga tasuta keerutuse ajal võita tehtud panuse väärtuse tagasi 250-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Panther Pays” ei ole kuigi volatiilne mäng ning ka sümbolite väärtus on pigem madalamapoolne. Mäng sobib aga hästi algajale või mängijatele, kes ei soovi riskida suurelt, kuid kellele meeldib panterite kujundus ja temaatika.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee