Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Vaata Panther Pays videot

Panther Pays ülevaade

panther pays slot

“Panther Pays” on Playtech mängulooja 5 rulliku ja 50 võiduliiniga mäng, millel panuseid saad teha alates 50 sendist 500€ni spinni kohta. Mängu keskmes on tasuv tasuta spinnide voor ja kogu seiklus rullub lahti paksus džunglis.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Lase vali möire kuuldavale ja püüa kinni väärtuslikemad võidud must pantri sümbolitega, mis on ka kõige väärtuslikemad tavasümbolid. Viis pantrit võiduliinis tagab sulle tehtud panusest 5 korda suurema võidusumma. Väljanägemiselt on “Panther Pays” tegelikult üsna tavaline. Taustaks on džungel ja lisaks pantrile näed rullikutel konnasid, ahve, papagoisid, traditsioonilisi pea osi ja madalama väärtusega kaardipaki ikoone.

panther pays slot screen

Mängu Wild-asendussümbol on teemant ning see võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5. Nagu ikka asendab see kõiki teisi puuduolevaid sümboleid võiduliinides peale scatteri. Kui saad mänguväljal vähemalt kolm scatterit, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 5, 20 või 100 kordselt. Samuti saad siis kätt proovida tasuta spinnide boonusvoorus.

Tasuta spinnide voor – boonusvoor algab 10 tasuta spinniga ning iga kord, kui saad 3 või rohkem scatterit, teenid paugust 5 tasuta keerutust juurde. Lisaks sellele saad 2., 3., 4. ja 5. rullikule ühe wild sümboli juurde ja maksimaalselt võid boonusvoorus saada igal rullikul kuni 10 lisawildi.

Tänu wildidele on kergem täita ka kogu mänguväli mustade pantritega. Nii võid iga tasuta keerutuse ajal võita tehtud panuse väärtuse tagasi 250-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Panther Pays” ei ole kuigi volatiilne mäng ning ka sümbolite väärtus on pigem madalamapoolne. Mäng sobib aga hästi algajale või mängijatele, kes ei soovi riskida suurelt, kuid kellele meeldib panterite kujundus ja temaatika.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem