Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 24/06/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Pack and Cash videot

Mängi Pack and Cash demo versiooni tasuta

Pack and Cash ülevaade

pack and cash slot playngo

Pack & Cash on tagasihoidliku laoteemalise kujundusega slotimäng, mille keskmes kõva töö ja vaeva nägemine. Heida pilk peale, mis kauba vastuvõtu punktis toimub ning võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 10,000-kordselt.

Pack & Cash on pisut ebaharilik mänguautomaat viie rulliku ja 1,024 võiduliiniga. Selle loojaks on tuntud Play ‘n GO nimeline mängutootja ja sümbolid ei lange mitte ülevalt alla vaid hoopis vasakult paremale.


PANUSTAMINE

Pack & Cash mängul saad panuse väärtuseks valida 20 sendist 100 euroni keerutuse kohta. Võite saad vasakult paremale vähemalt kolme sama sümboli või wildi eest.

Peale võidu tabamist saad teha uue keerutuse ilma oma raha lisaks panustamata. See jätkub kuni uusi võite enam ei saa. Peale iga võitu kasvab võidukordaja väärtus ühe võrra. Olulisemad boonused on müstilised sümbolid ja erisaadetised, mis lisavad wild asendussümboleid.

Play’n GO kohta pole tegemist just kõige volatiilsema mänguga.


KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Pack & Cash laoruumi teema on üsna argine, aga kujundus on tehtud väga viisakalt. Kui Play n Go mängud on tavaliselt pigem äkilised, siin nüüd on atmosfäär pigem melanhoolne.

Wild asendussümboli tunned ära kohvri kujutise põhjal. Ülejäänud sümbolitest on väärtuslikem südamekujuline kingikarp. Lisaks kaardimängust tuttavad ikoonid.

pack and cash slot screen


BOONUSED

Pack & Cash puhul ei saa üle ega ümber erinevatest lisafunktsioonidest, millest puudus juba ei tule. Kõik need kokku lugedes saime koguni kuus.

Peale iga võidu saavutamist eemaldatakse võidus osalenud ikoonid ja asendatakse need uutega. Nagu juba öeldud, kasvab iga võidu järgselt ka võidukordaja väärtus.

Express Package on mängu müstiline sümbol, mis avanevad ja paljastavad sama teise sümbolitega ühtiva ikooni. See võib olla mistahes sümbol peale hajasümboli. Äge on see, et iga keerutuse ajal võib nähtavale ilmuda kuni kaheksa müstilist pakikest.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem