JFTW (Just For The Win) Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: JFTW (Just For The Win) + Microgaming
RTP: 96.07%
Loodud: 25/05/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida JFTW (Just For The Win) slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUENDATUD VEEBILEHT
  • Tervitusboonus 100% kuni €250 + 50 tasuta spinnid

Vaata Odin’s Riches videot

Odin’s Riches ülevaade

Odins Riches on üks neist paljudest mängudest, mis üle küllatud viikingite mütoloogia elementidest. Nagu nimigi ütleb, on kogu möllu keskme legendaarne peajumal Odin. Sloti loojateks Just For The Win koostöös Microgaminguga.

Odin’s Riches pakub suurt 7×7 positsioonidega mänguvälja nii, et võite saad omavahel samadest sümbolitest moodustuvate klastritega. Odin’s Riches pole teab mis suure võidupotentsiaaliga, kuid lisafunktsioonide valik on üsna lai.

odins riches slot screen

Kasuta ära võidukordajad, tasuta spinnid ja wild asendussümbolid ning võid panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 50 euroni mänguvooru kohta.


Boonused

Võidu saavutamiseks Odin’s Riches mängul vajad järjestikku vähemalt viite sama sümbolit. Kui see õnnestub, kaovad võiduliinis osalenud sümbolid ja need asendatakse uuega. Nii võid võita mitu korda järjest ilma raha lisamata.

Mängu kulminatsioon saabub tasuta keerutustega, kuid et neid üldse saada, peab võiduklastrites esinema kokku vähemalt 125 sümbolit.


Teema ja kujundus

Mis puutub kujundusse, siis selle koha pealt millegi erilisega ei üllatata. Enim tähelepanu tõmbab tarkuse jumal Odin, kuid kohtud ka metsloomade ja draakoniga.

Meeldiks mängida JFTW (Just For The Win) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem