Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.21%
Loodud: 29/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: Hexahedron-clusters
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Odin: Protector of Realms videot

Mängi Odin: Protector of Realms demo versiooni tasuta

Odin: Protector of Realms ülevaade

odin protector of realms slot playngo

Odin: Protector of Realms on Play n Go nimelise mängutootja Põhjamaade mütoloogia teemaline online mänguautomaat, mille keskmes peajumal Odin isiklikult. Sümbolid on suhteliselt ettearvatavad, kuid muus osas on üht-teist ägedat küll.

Odin: Protector of Realms mänguväli on kujundatud seitsme rullikuga kaheksanurkselt. Igas veerus on kuni seitse sümbolit ja võib saada omavahel ühenduses olevate ikoonide eest. Sümbolid langevad positsioonidele ülevalt alla. Kui veab, võid panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.

Odin: Protector of Realms on volatiilne mäng, millel panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ja selle tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.


Boonused

Odin: Protector of Realms mängul saad võite samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. Kui see õnnestub, eemaldatakse võidukas kombinatsioonis osalenud sümbolid ja asendatakse need uutega. Nii võid sama raha eest saad mitu võitu järjest.

Mängu wild asendussümbol on mõõk ja selle abil on võiduliinid kergemad tekkima. Lisaks, peale iga võidu moodustumist, salvestatakse selles osalenud sümboli erilisel Ring mõõdikul.

odin protector of realms slot screen

Püüa saada mõõdikul minimaalselt 30 sümbolit, et teenida garanteeritult 7 või enama sümboliga klaster. Juurde tulevad veel võidukordajad ja juhuslikult lisanduvad wildid.


Kujundus ja sümbolid

Odin: Protector of Realm mängu keskmes on loomulikult peajumal ise. Mängu edenemisele aitavad kaasa ka erinevad kivikesed, mõõgad, kilbid ja muu temaatiline.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem