NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.99%
Loodud: 24/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Ocean’s Treasure videot

Mängi Ocean’s Treasure demo versiooni tasuta

Ocean’s Treasure ülevaade

oceans treasure slot netent

Ocean’s Treasure on NetEnt nimelise kasiinomängude tootja veealuse maailma teemaline slotikas viie rulliku ja 15 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 15 sendist 300 euroni spinni kohta ning kohtad ka kartmatuid viikingipealikke.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Ocean’s Treasure on suurepärase välimusega mäng, mille keskmes ammustel aegadel palju pahandust teinud Norra aardekütid. Löö kampa pahade poistega ja saad omagi rahamäed kokku lükata nautides mõnusat taustamuusikat ja hulka erinevaid sümboleid. Lisaks vähemväärtuslikele A, K, Q ja J sümbolitele saad võiduliine kombineerida võtmete, kompassi, pudeli ja vääriskivi ikoonidega.

oceans treasure slot screen

Vääriskivide ikoonidega saad tehtud panuse väärtuse tagasi 6, 35 ja 100 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Kolmhargi sümbol on wild ja see võib välja ilmuda nii mängu tavarežiimil ja ka tasuta spinnide voorus. Nagu ikka, asendab wild kõiki teisi tavasümboleid, kui võiduliinis peaks mõni puudu jääma.


– BOONUSED

Ocean’s Treasure tasuta spinnide vooru pääsed vähemalt kolme aardekirstu sümboli ilmumisel. Saad kümme korda keerutada kasiino kulul nii, et kõik võidud korrutatakse kolmega. Kui boonusvoorus ilmub välja wilde, kasvab tasuta spinnide arv kaks korda. Võid nii jõuda ka järgmistele tasemetele, mis tähendab järjest suuremaid võidukordajaid!

Lisaks saad iga boonusvoorus välja ilmuva wildi eest kaks tasuta spinni juurde ning see arv võib tõusta ka kuni 102 peale. Viiendale tasemele jõudes ootab sind boonus koos sajakordse võidukordajaga!


– KOKKUVÕTE

Ocean’s Treasure võib olla NetEnt nimelise mängulooja üks parima graafikaga mängudest ning ka ülev taustamuusika lisab atmosfäärile kamaluga majesteetlikkust juurde. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 1500 kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem