EGT Logo
Pakkuja: EGT
RTP: 96.36%
Loodud: 25/10/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €1 – €300
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Ocean Rush ülevaade

ocean rush slot

“Ocean Rush” on ookeaniteemaline slotimäng, mille loojaks on innovatiivne Euro Games Technology mängutootja. See värviküllane mäng paljastab kõik ookeanisügavuste saladused ja tutvustab sulle selliseid tegelasi nagu Kuningas Neptune ja tema allvee sõbrad nagu merineitsi ja aardekirst. “Ocean Rush” mängul on 15 võiduliini ning enne mängima alustamist saad kohaldada just endale sobiva panuse suuruse. Mündi väärtuseks(coin size) on igal juhul 1, kuid valida saad 5 erineva panuse vahel rullikute all. Panuse peale vajutades hakkavad rullikud keerlema ja peale spinni lõppu saad jätkata kasutades “Start” nuppu. “Au¬top¬lay¬” nupp annab võimaluse valida soovitud arv spinne, mille mäng teeb siis sinu eest ilma pausideta.

ocean rush slot review

“Gamble” funktsioon

Peale igat võitu on sul võimalus riskida ning proovida võidusumma mitmekordistada. Selleks sisene iga mängusõbra meelispaika “Gamble” boonusvooru. Vajuta “Gamble” nuppu ja saad arvata, kas pahupidi olev kaart on punast või musta masti. Kui arvad õigesti, kahekordistatakse sinu võidusumma ja ekraani keskele ilmub järgmine tagurpidi kaart. Saad arvata uuesti ja jällegi kahekordistada oma võidud või kui pakkumine on vale, lõppeb boonusvoor ära ning kaotad raha, mille peale mängisid.


– BOONUSED

“Lucky Dive” boonus – saad käed külge, kui 3., 4. ja 5. rullikul jääb korraga pidama “Lucky Dive” sümbolid või kui “Lucky Dive” sümbol ilmub scatter boonusvoorus. Scatter boonusvoor algab omakorda siis, kui rullikutele jääb pidama korraga 3 või enam pärliga merekarbi sümbolit.

ocean rush slot screen

“Lucky Dive” boonusvoorus saab mängija valida 12 merekarbi vahel, mis premeerib teda tasuta spinnide ja võidukordajaga. Tasuta spinne võid saad 7-st kuni 20ni kuni 5-kordse võidukordajaga.

Jackpot Cards Mystery boonus – tegemist on neljatasandilise müstilise jackpoti boonusega. Iga taseme jackpot on illustreeritud oma kaardimastiga: 1. risti 2. ruutu 3. ärtu ja 4. poti. Saad valida 12 mänguväljal oleva kaardi hulgast kuni saad kokku 3 sama masti kaarti. Vastava mastiga tähistatud jackpoti saadki omale.

Kus saad mängida EGT slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee