Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.00%
Loodud: 30/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.28 – €1,400
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Eksklusiivne boonus
  • 100 tasuta spinnid

Vaata Nuwa videot

Nuwa ülevaade

nuwa slot habanero

Nuwa on Habanero nimelise mängulooja Hiina legendide teemaline slotikas, mille peategelaseks kõigi jumalannade ema. Mängul on suurepärane graafika ja disain on tehtud looduse teemal. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni kahe tuhande kordselt ning sellele lisaks on mängus ka mitu kasvava võidusummaga jackpotti.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Nuwa” pakub viite rullikut 28 võiduliiniga. Kujunduses näed taustal nii koskesid kui puid ja rullikutel erisuguseid taimi ja lilli, mida on erinevat tüüpi ja värvi. Nuwa ja mao sümbolid on abiks boonusfunktsioonide käivitamisel.

nuwa slot screen


– BOONUSED

Imekaunis naisjumalanna Nuwa on mängu Wild sümboliks ning lisaks teiste sümbolite asendamisel võiduliinides võib see laieneda ka sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi.

Tasuta spinnide vooru paneb käima mao pildiga scatter. Kui saad neid vähemalt kolm, teenid kaheksa keerutust kasiino kulul nii, et iga spinni ajal kogud erinevate taimede ikoone. Kogu viis sama sümbolit ja jätkad mängimist erilises boonusvoorus.

Boonusvoorus saad veel viis tasuta keerutust kahe laieneva wildi ja kahekordse võidukordajaga kõigi spinnide ajal.


– KOKKUVÕTE

“Nuwa” slotimäng põhineb Hiina legendil, mis räägib loo naisjumalannast, kes oli pooleldi madu. Mängu boonustest on väärtuslikumad sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid, tasuta spinnide vooru käivitavad scatterid ja võidukordajad. Mängu tavarežiimil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni tuhande kordselt ja tasuta spinnide voorus tänu võidukordajale ka kuni kahe tuhande kordselt. Põnevust hoiavad üleval veel kasvava võidusummaga jackpotid, mis võivad sülle kukkuda mängu mistahes ajahetkel.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero Slotid 96.66% 24. Nov 2020
christmas gift rush slot

Christmas Gift Rush

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem