iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.97%
Loodud: 29/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid

Vaata The Nutcracker videot

The Nutcracker ülevaade

the nutcracker slot

“Nutcracker” on E.T.A. Hoffmani igipopulaarse klassikalise balletti, millest on nüüdseks tehtud ka film, eeskujul loodud samanimeline slotimäng. iSoftBet mängulooja on andnud mängule jõulutemaatika ja nagu iSoftbetile omane, on mängulaud 5×3 ja 20 fikseeritud võiduliiniga. Mängu parimad palad on 500-mündi väärtusega võrdne jackpot, Wild-asendussümbolid, samal rullikul paigutuvad Wildid, Wild võidukordajad ja tasuta spinnid. Samuti leiad 2 erinevat boonusvooru nii et loe aga edasi ja saa teada, mida need endast kujutavad.

Kogu lõbu saab alguse jõuluõhtul, kui pidu on läbi ja kõik mänguasjad ärkavad imekombel ellu. Hiirte Kuningas oma armeega ähvardab Pählipureja elu kibedaks teha ning viimane on sunnitud põgenema Mary juurde. Seiklus algab…Otsusta kohe ära, kas tahad alguses proovida mängurahaga panustada või asud kohe suuri pärisraha võite püüdma.

nutcracker slot review

Panuseid saad teha alates 20sendist 20 euroni spinni kohta ja võite saad iga 3 või enama järjestikku asetseva sama sümboli eest. Sümbolitest rääkides- temaatilised on väärtuslikemad ja mängukaardid maksavad pisut väiksemaid võite. Hiirte Kuningas on kõige väärtuslikum sümbol- 3, 4 või 5 seda sümbolit annab sulle sinu panuse väärtuse tagasi vastavalt 1.5, 5 või 20 kordselt.

Pähklipureja asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri, mille sümboliks on Suhkruhaldjas. Suhkruhaldjas käivitab 1 kahest “Nutcrackeri” boonusmängust. Kui Pähklipureja asendussümbol katab 3. rulliku kõik väljad, aktiveerub Nutcracker Gift Bonus & tasuta spinnide voor. Avanevates kastides peidavad ennast 5-ja 10-kordsed võidukordajad. Wildid jäävad 3. rullikule seniks kuni saad võite, sest iga wildidega moodstatud võiduliin annab mängijale uue tasuta spinni.

nutcracker slot screen

Kui sind huvitavad tasuta spinnid, siis neid saad 3, 4 või 5 scatteri eest mistahes asukohaga mänguväljal. Nende eest saad vastavalt 10, 20 ja 30 tasuta spinni.

Hämmastavalt hea taustaheli ja visuaalne teostus koos terve plejaadi tasuvate boonusfunktsioonidega teevad “Nutcrackerist” mängu, mis ei jäta külmaks ei algajaid slotisõpru ega ka kogenud rullikukeerutajaid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee