GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: ?%
Loodud: 17/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €150
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid

Vaata Norns Fate videot

Norns Fate ülevaade

norns fate slot gameart

Norns Fate on Põhjamaise atmosfääriga GameArt nimelise mängulooja slotikas, millel räägitakse lahti Skandinaavia põnevaimad müüdid ja legendid. Ka mängus leitavad boonusfunktsioon on osavalt seotud nendesamade legendidega.

Näed viie rullikuga mänguvälja, millel võite saad kasutades 30 erinevat võiduliini. Samuti on olemas eriliste omadustega wild asendussümbolid, mille tunned ära jumal Odini pildi järgi. Lisaks võid sattuda scatterite peale ja pääseda ühte kolmest tasuta spinnidega boonusvoorudest.


– BOONUSED

Norra mütoloogia kõige võimsam jumal Odin on mängu wild ja asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone. Samuti on see võimeline muutma teisi sümboleid wildideks, kui positsioonidel ilmub rohkem kui üks Odini sümbol. See tähendab siis ka juba märksa suuremat võidupotentsiaali.

norns fate slot screen

Kuidas ära tunda väärtuslikke scattereid? Selleks hoia silm peal kaunitel tulevikku ennustavatel Norni ikoonidel. Püüa neid tabada vähemalt kolm ja saad teha kasiino kulul 15 spinni. Norn ikoone on aga kolme erinevat samamoodi nagu ka tasuta spinnidega boonusvoore. Sellegipoolest on keerutuste arv, mille saad, neil kõigil sama. Mis teeb boonusvoorud eriliseks on esimesel kolmel rullikul ilmuvad Odin wild sümbolid ja sama rulliku kõigile väljadele laienevad Norn ikoonid viimasel kolmel rullikul.

“Mineviku” tasuta spinne saad proovida rohelise Norni sümbolitega, mis valivad ühe sümboli eelmisest mänguvoorust ja muudavad need kõik järgmise spinni ajaks wildideks.

Oleviku tasuta spinne saad punaste Nornidega ja need garanteerivad sulle kõigi viieteist mänguvooru ajaks kuni üheksakordse võidukordaja.

Tuleviku tasuta spinnid lähevad käima siniste Norni scatteritega ja igas voorus valitakse üks sümbol, mis hakkab laienema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.


– KOKKUVÕTE

Norns Fate on Skandinaavia mütoloogial ja jumalatel põhinev slotimäng, mis pakub hulka erinevaid tasuta spinnidega boonusvoore. Mängu loojaks on vähemtuntud GameArt, kuid seda originaalsema kogemused saad.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.30% 18. May 2021
maradona hyperways slot

Maradona Hyperways

GameArt Slotid 96.50% 23. Mar 2021
mega bunny hyperways slot

Mega Bunny Hyperways

GameArt Slotid 96.08%
nefertitis nile slot

Nefertiti’s Nile

GameArt Slotid 95.85% 13. Dec 2018
santas farm slot

Santa’s Farm

Näita rohkem