Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.00%
Loodud: 15/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 258,750 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Nitro Circus videot

Nitro Circus ülevaade

nitro circus slot

Hüppa “Nitro Circuse” karusellile ja tähista koos mängu looja Yggdrasiliga “You Got This” Euroopa tuuri algust. “Nitro Circus” slotil on 5×3 mänguväli, 25 võiduliini ning see valmis koostöös maailma ühe suurima spordibrändiga. Boonustest leiad Wild-asendussümbolid, scatterid, võidukordajad, võimaluse võita 30 tasuta spinni ja 3 erinevat boonusvooru. Loe edasi ja saa teada, kuidas võita suurelt!

Võidusõidu kiivrid ja võidusõitjate sümbolid on rullikutel väärtuslikemad kui sõnadega sümbolid, mida vajad ometigi Nitro Circus boonuse aktiveerimiseks. Mängu tavarežiimis saad 3, 4 või 5 Nitro Bomb scatteri eest vastavalt 10, 20 ja 30 lisaspinni ja kolm valikut, mis toovad sind lähemale mängu jackpotile. Ära unusta, et saad ise paika panna endale sobiv panustamise strateegia mündiväärtusega 0.01€-st 5€ni ja panuse suurusega 0.25€-st 125€ni spinni kohta. Kui tahad, võid alguses mängu proovida ka mänguraha peale, et saada kätte esmamulje ilma oma rahaga riskimata.

nitro circus slot review

Kui tahad mängida Nitro Jump boonusega, siis püüa koguda mistahes asukohaga 5 sõidukisarnast sümbolit, milleks on tugitool, vann, rokkiv hobune ja mänguauto ja moodusta NITRO tähekombinatsioon. Igal sõidukil on omad tunnused nagu trikid, suurus jms., mis kõik aitavad sul võita suuremaid rahasummasid. Eelnevast olenevalt võivad õnnelikud mängijad võita 25 mündi väärtusega võrdse võidu, Speed Boosti suure võidu saavutamiseks, võidukordaja ja tasuta spinni.

“Nitro Circuse” mängul saavad oma võimaluse rallifännid, sest sellel on kombineeritud veebikasiino eksklusiivsus rallimaailma kiiruse ja põnevusega. Mäng on sobilik nii algajale kui ka kogenud rullikusõbrale.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
SOON hyper burst slot

Hyper Burst

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 22. Oct 2020
SOON hades gigablox slot

Hades: Gigablox

Yggdrasil Gaming 96.30% 24. Sep 2020
SOON valley of the gods 2 slot

Valley of the Gods 2

Näita rohkem