Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.00%
Loodud: 15/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 258,750 mündid

Vaata Nitro Circus videot

Nitro Circus ülevaade

nitro circus slot

Hüppa “Nitro Circuse” karusellile ja tähista koos mängu looja Yggdrasiliga “You Got This” Euroopa tuuri algust. “Nitro Circus” slotil on 5×3 mänguväli, 25 võiduliini ning see valmis koostöös maailma ühe suurima spordibrändiga. Boonustest leiad Wild-asendussümbolid, scatterid, võidukordajad, võimaluse võita 30 tasuta spinni ja 3 erinevat boonusvooru. Loe edasi ja saa teada, kuidas võita suurelt!

Võidusõidu kiivrid ja võidusõitjate sümbolid on rullikutel väärtuslikemad kui sõnadega sümbolid, mida vajad ometigi Nitro Circus boonuse aktiveerimiseks. Mängu tavarežiimis saad 3, 4 või 5 Nitro Bomb scatteri eest vastavalt 10, 20 ja 30 lisaspinni ja kolm valikut, mis toovad sind lähemale mängu jackpotile. Ära unusta, et saad ise paika panna endale sobiv panustamise strateegia mündiväärtusega 0.01€-st 5€ni ja panuse suurusega 0.25€-st 125€ni spinni kohta. Kui tahad, võid alguses mängu proovida ka mänguraha peale, et saada kätte esmamulje ilma oma rahaga riskimata.

nitro circus slot review

Kui tahad mängida Nitro Jump boonusega, siis püüa koguda mistahes asukohaga 5 sõidukisarnast sümbolit, milleks on tugitool, vann, rokkiv hobune ja mänguauto ja moodusta NITRO tähekombinatsioon. Igal sõidukil on omad tunnused nagu trikid, suurus jms., mis kõik aitavad sul võita suuremaid rahasummasid. Eelnevast olenevalt võivad õnnelikud mängijad võita 25 mündi väärtusega võrdse võidu, Speed Boosti suure võidu saavutamiseks, võidukordaja ja tasuta spinni.

“Nitro Circuse” mängul saavad oma võimaluse rallifännid, sest sellel on kombineeritud veebikasiino eksklusiivsus rallimaailma kiiruse ja põnevusega. Mäng on sobilik nii algajale kui ka kogenud rullikusõbrale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON the one armed bandit slot

The One Armed Bandit

SOON wild robo factory slot

Wild Robo Factory

jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

NEW niagara falls slot

Niagara Falls

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid