Yggdrasil Gaming Logo
  • Pakkuja: Yggdrasil Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.20%
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
  • Avaldati: 16.11.2018

Vaata Nitro Circus videot või mängi demo versiooni

Nitro Circus ülevaade

nitro circus slot

Hüppa “Nitro Circuse” karusellile ja tähista koos mängu looja Yggdrasiliga “You Got This” Euroopa tuuri algust. “Nitro Circus” slotil on 5×3 mänguväli, 25 võiduliini ning see valmis koostöös maailma ühe suurima spordibrändiga. Boonustest leiad Wild-asendussümbolid, scatterid, võidukordajad, võimaluse võita 30 tasuta spinni ja 3 erinevat boonusvooru. Loe edasi ja saa teada, kuidas võita suurelt!

Võidusõidu kiivrid ja võidusõitjate sümbolid on rullikutel väärtuslikemad kui sõnadega sümbolid, mida vajad ometigi Nitro Circus boonuse aktiveerimiseks. Mängu tavarežiimis saad 3, 4 või 5 Nitro Bomb scatteri eest vastavalt 10, 20 ja 30 lisaspinni ja kolm valikut, mis toovad sind lähemale mängu jackpotile. Ära unusta, et saad ise paika panna endale sobiv panustamise strateegia mündiväärtusega 0.01€-st 5€ni ja panuse suurusega 0.25€-st 125€ni spinni kohta. Kui tahad, võid alguses mängu proovida ka mänguraha peale, et saada kätte esmamulje ilma oma rahaga riskimata.

nitro circus slot review

Kui tahad mängida Nitro Jump boonusega, siis püüa koguda mistahes asukohaga 5 sõidukisarnast sümbolit, milleks on tugitool, vann, rokkiv hobune ja mänguauto ja moodusta NITRO tähekombinatsioon. Igal sõidukil on omad tunnused nagu trikid, suurus jms., mis kõik aitavad sul võita suuremaid rahasummasid. Eelnevast olenevalt võivad õnnelikud mängijad võita 25 mündi väärtusega võrdse võidu, Speed Boosti suure võidu saavutamiseks, võidukordaja ja tasuta spinni.

“Nitro Circuse” mängul saavad oma võimaluse rallifännid, sest sellel on kombineeritud veebikasiino eksklusiivsus rallimaailma kiiruse ja põnevusega. Mäng on sobilik nii algajale kui ka kogenud rullikusõbrale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW dwarf mine slot

Dwarf Mine

champions of rome slot

Champions of Rome

cazino cosmos slot

Cazino Cosmos

trolls bridge slot

Trolls Bridge

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid