Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.03%
Loodud: 11/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Ninja Ways ülevaade

ninja ways slot

Mis võiks olla põnevam kui üks põnev mängufilm Kung Fu või Karate Kidiga? Paremat meelelahutust on raske leida! Red Tiger Gaming on mängulooja, kes just neist filmidest ammutab oma inspiratsiooni, et kunagised lemmikud slotimängijate ette tagasi tuua! Ninja Ways on nende 2018. aasta oktoobris välja tulnud võitluskunstide teemaline slotimäng.

ninja ways slot screen

Ninja Ways mängus leiad ennast salapärases idamaises templis, kus andekad noored peavad oma oskusi tõestama, et teenida ära “vaikse võitleja” aunimetus ja vastu astuma ohtlikule vaenlase armeele. Tipptasemel graafika, heliefektid ja boonused tekitavad tunda nagu oleksid rännanud ajas tagasi iidsesse samuraide salamaailma.


KUIDAS MÄNGIDA?

Mängulaud on keskmisest suurem- 6 rulliku ja 4 reaga, võiduliine on koguni 4096 ja maksimaalne võidusumma on 10 000-kordne määratud mündiväärtus. Suurte rahade taga-ajamisel on sulle abiks lõbusad ja tasuvad Ninja Wilds boonus, tasuta spinnid, scatterid ja Ninja Doors boonus. Võid alati mängu esmalt proovida mänguraha eest, kuid kui võidud järjest tulema hakkavad, siis on aeg ümber lülituda!

ninja ways slot screen

Slotil võitude teenimiseks on täpsed reeglid, millest lihtsaim on 3 sama sümboli järejestikku saamine. Mündi väärtuseks saad seada 0.01€-st 1€-ni panuseid saad teha alates 0.10€-st 150€ni spinni kohta. Relvad ja ninjade võitlusvahendid on väärtuslikemad sümbolid kui stiliseeritud mängukaardid 10-st ässani. Kogu kokku viis temaatilist sümbolit ja võid võita kuni 5000 mündi väärtusega võrdse rahahunniku.


BOONUSED

Ninja Wild on mängus asendussümboliks ning see võib pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4. Kui Ninja Wildi näed, laieneb see kohe ka kõigile teistele rulliku väljadele. See tähendab, et võiduliinide moodustamine muutub hoobilt palju lihtsamaks! Nii võid omakorda teenia Ninja Ways boonuse, mis on võrdne 10 000 mündi väärtusega.

ninja ways slot screen

Ninja Ways tasuta spinnid saad aktiveerida kogudes 3, 4 või 5 scatterit- saad vastavalt 50, 150 või 500 spinni.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

lucky halloween slot

Lucky Halloween

golden leprechaun megaways slot

Golden Leprechaun Megaways

dragons fire megaways slot

Dragon’s Fire Megaways

pirates plenty battle for gold slot

Pirates Plenty: Battle for Gold

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io