RabCat Logo
Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: RabCat + Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20
Loodud: 05/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €75
  • Võimalik võit: kuni 307,500 mündid
Kus saad mängida RabCat slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Nikola Tesla’s Incredible Machine ülevaade

nikola teslas incredible machine slot yggdrasil

Nikola Tesla’s Incredible Machine on põneva teemaga slotimäng, mis valminud Yggdrasil Gaming ja Rabcat mänguloojate koostöös. Leia oma kullasoon viiel rullikul 25 võiduliiniga nii, et kasu lõikad ka plahvatavatest wildidest ja paljunevatest rullikutest. Päris äge on ka erinevate tasemetega tasuta spinnide voor. Panuse suuruseks saad valida alates 25 sendist 75 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Nikola Tesla’s Incredible Machine” on iga uudishimuliku teadushullu lemmik, sest põhineb kuulsa teadlase saavutustel nagu näiteks elektri kasutuselevõtt. Välimuselt on tegu kaasaegse mänguga, mille tegevus toimub Tesla hämaras laboris. Kõik see kokku aitab anda edasi salapärast ja erilist atmosfääri koos temaatiliste stopperi, prillide ja muu teaduse tegemiseks vajalike sümbolitega rullikutel. Lisaks standardsed A, K, Q ja J ikoonid.

nikola teslas incredible machine slot screen

Väärtuslikem sümbol on stopper, mis pakub tehtud panuse väärtusest 1-,4- ja 40-korda suuremaid võite, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5. Wild on suure teadlase enda pildiga ikoon, mis asendab kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

“Nikola Tesla’s Incredible Machine” slotil paneb energia käima Energy Burst funktsioon. See algab, kui kolmandal rullikul jääb korraga pidama kolm sama sümbolit. Alustuseks saad kolm boonusspinni(madalama väärtusega ikoonide eest) või viis priikeerutust väärtuslikemate temaatilise sümbolitega. Seejärel jätkub trall koos ühega järgnevatest funktsioonidest: Wild Substitution, Reel Clone või Exploding Wild.

Kui veab, pääsed ka tasuta spinnide vooru, milleks vajad vähemalt kolme erilist tasuta spinnide sümbolit.


– KOKKUVÕTE

Lisaks suurepärasele välimusele pakub “Nikola Tesla’s Incredible Machine” rohkete ekstratega Energy Burst funktsiooni ja tulusat tasuta keerutuste vooru viie tasandiga. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 4100-kordselt!

Meeldiks mängida RabCat slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

RabCat Microgaming 96.30% 19. Nov 2019
north storm slot

North Storm

RabCat Microgaming 96.03% 10. Jul 2019
sherlock of london slot

Sherlock of London

RabCat Microgaming 96.00% 21. Nov 2018
crystal rift slot

Crystal Rift

Näita rohkem