Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.21%
Loodud: 14/04/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 8,168 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Neros Fortune demo versiooni tasuta

Neros Fortune ülevaade

neros fortune slot quickspin

Neros Fortune on Quickspin nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis pakub mänguvälja 5×5 positsioonidega ja teemaks Antiik Rooma. Vali ise oma panuse suurus 20 sendist 100 euroni keerutuse kohta ning võid hea õnne korral panuse tagasi võita ka kuni 8168 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nero’s Fortune mängu taustale on sätitud dramaatiline päikeseloojang ja suursugused Rooma templid. Rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele ka erinevaid loomade pea pildiga ikoone. Muidugi ei puudu ka kasulik wild, mis asendab võiduliinides mistahes teisi puudujäävaid ikoone.

neros fortune slot screen


– BOONUSED

Nero’s Fortune mängul saad võite erilise Cluster Pays tehnoloogiaga. Võiduliinid moodustuvad vähemalt viiest samast sümbolist, olgu need siis omavahel ühenduses kas vertikaalselt või horisontaalselt. Kõige suuremaid võite saad punase kalliskivi ikoonidega, sest need maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi 75 kordselt, kui saad neid klastrist korraga vähemalt 12.

Mängul on kasutusel ka tulus Tumbling Reels funktsioon, mis tähendab, et peale iga võiduliini moodustumist selles osalenud sümbolid haihtuvad ja need asendatakse uutega. Nii võid võita mitu korda järjest ilma, et peaksid vahepeal uue panuse eest rohkem raha sisse panema.

Nero’s Fortune pakub veel Burning Arrows ja Flames of Nero lisafunktsioone, millest esimese puhul võid peale võiduliini moodustumist saada järgmise spinni ajaks võidukordaja ja teise puhul kuni 14 tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

Nero’s Fortune on suurepärase väljanägemise slotimäng, millel võid saada nii kasulikke võidukordajaid kui hulgaliselt priispinne. Järjestike võitudega kasvatad konto bilanssi veelgi ning nii võid jõuda ka maksimaalse võidusummani, milleks on tehtud panuse väärtusest 8168 korda suurem võit.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem