Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 27/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 25,676 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Vaata Neon Rush Splitz videot

Neon Rush Splitz ülevaade

neon rush splitz slot yggdrasil

The Neon Rush: Splitz on Splitz tehnoloogiat kasutavate mängude seeria teine väljalase, mille loojaks tuntud Yggdrasil Gaming nimeline kasiinomängude tootja. Tegemist on kaheksakümnendate stiilis tehtud mänguga, millel saad panuse väärtuseks valida 10 sendist 40 euroni keerutuse kohta. Mänguväli on sellel korral viie rulliku ja kümne võiduliiniga, kuid tänu Splitz sümbolitele võid saada ka kuni viis sümbolit, mis muutuvad jackpot ja wild sümboliteks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Neon Rush: Splitz tegevus toimub futuristlikus neoonvalgustatud linnakeses, millel on tuntav kaheksakümnendate õhkkond. Retro stiilis taustamuusika ja neoonvärvides kalliskivide sümbolid annavad hoogu võiduliinide moodustamiseks, mille jaoks vajad vähemalt 3 sama sümbolit.

neon rush splitz slot screen

Tänu Splitz tehnoloogiale saada moodustada ka kuni 15 samast sümbolist koosnevad võiduliine, samal ajal kui kõige väärtuslikumad on rohelised ja roosad juveelid. Nimetatud kalliskividega võid saavutada ka tehtud panuse väärtusest kuni 500 korda suurema võidu. Wild asendab nagu ikka võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid tavasümboleid, kuid need võivad tekkida ainult erilistest Splitz ikoonidest.


– BOONUSED

Neon Rush: Splitz tähendab õigupoolest seda, et sümbolid paljunevad kuni viieks samaks sümboliks, mis võivad olla nii tavasümbolid, jackpot sümbolid kui ka wildid. Tasuta spinnide voorus muutuvad Splitzid ainult boonussümboliteks.


– KOKKUVÕTE

Neon Rush: Splitz on juba teine Splitz mäng järjena Temple Stacks: Splitzile. Tegemist on pigem volatiilse mänguga, millel võid hea õnne korral saada korraga viis jackpot sümbolit ja nii ka ühe kuuest jackpotist. Kõige väärtuslikum on Ultra Jackpot, mis toob tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 25 000 kordselt. Tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse tagasi võita ka isegi kuni 25 676 kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem