Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.16%
Loodud: 02/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Mystic Wheel videot

Mystic Wheel ülevaade

mystic wheel slot red tiger

Mystic Wheel slotimängu loojaks on Red Tiger ning mängul on sinu ülesandeks leida üles koopasse peidetud aare. Tegemist on lihtsa 5 rullikut ja 30 võiduliini pakkuva mänguga, mis on täidetud salapäraga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 10 euroni spinni kohta ja kolme boonussümboli abil kätt proovida põnevas Mystic Wheel boonusvoorus. Nii võid lõpuks tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000- kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mystic Wheel slott on täis salapära ja ka disain on tehtud fantaasia teemaline. Võite hakkad püüdma teemante täis koopas, kus rullikutel on kaardimastide ikoonid.

mystic wheel slot screen

Kõige väärtuslikumad on võtme, sõrmuse ja medaljoni sümbolid. Teemant maksab aga neist kõigist enam pakkudes tehtud panuse väärtusest 2-, 5- ja 10 korda suuremaid võite, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Mängu oluline boonussümbol on “Müstiline Ratas”. Kui saad neid korraga kolm või enam, läheb käima Mystic Wheel boonus. Mida see tähendab on, et saad kätt proovida tulusal Õnnerattal, kus iga sektor pakub erinevaid preemiaid. Levinumad on võidukordajad, mis rakenduvad saavutatud võitudele. Tasuta keerutuste arv sõltub boonusvooru käivitanud sümbolite arvust.

“+”-ikoonid koos numbriga kergitavad võidu väärtust justnimelt selle numbri väärtuse võrra. Näiteks “+4” ikooni peale sattudes lisatakse järgmise spinni võidukordajatele +4. “Double All” duubeldab järgneva spinni võidukordaja väärtuse.


– KOKKUVÕTE

“Mystic Wheel” on lihtsasti jälgitav hea heli- ja visuaalefektidega slotikas. Boonuseid ei ole palju vaid ilma teeb peamiselt ainult Mystic Wheel- õnneratas. Tegemist ei ole ehk slotiga, mis esmapilgul jalust rabaks, kuid kui maagia teema ja lihtne ajaviide on sinu teema, soovitame kindlasti proovida.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee