Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.18%
Loodud: 28/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Mystery Reels Megaways videot

Mystery Reels Megaways ülevaade

mystery reels megaways slot red tiger

Red Tiger Gaming mängulooja on maha saanud järjekordse MegaWays-mängumootorit kasutava slotiga. Rullikuid on kuus, teemaks rullikutel keerlevad puuviljad ja võiduliine koguni 117 649. Boonuse käivitamisel saad tasuta spinne kaheksa laieneva võidukordajaga. Kui julged, proovi tasuta spinnide arvu kasvatada “Gamble” funktsiooniga, kuid halva õnne korral spinnide arv hoopis kahaneb.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Red Tiger Gaming on hakkama saanud vaimustava väljanägemisega mänguga, millel tooni annab puuvilja-teemaline kujundus ja läikiv sära rullikutel. Kirsid, apelsinid, sidrunid, ploomid, melonid ja teised maksavad väiksemaid võite kui kõige väärtuslikum on “Õnnelik punane seitse”.

mystery reels megaways slot screen

Kui saad seitsmeid võiduliinis 2, 3, 4, 5 või 6, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2, 5, 10, 25 ja 50 kordselt. Hoia silm peal ka müstilistel moonduvatel sümbolitel.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuseid saad teha alates 20 sendist 10€ni spinni kohta ja nagu kõigil MegaWays slottidel, muutub nii sümbolite arv rullikutel kui ka võiduliinide arv iga spinni ajal. Kui moodustub võiduliin, kaovad võiduliini moodustanud sümbolid ja nende asemele “kukuvad” mänguväljale uued. See jätkub seni, kuni moodustub uus võiduliin.

Mystery Symbol funktsioon – küsimärgiga sümbolid muutuvad kõik samadeks ikoonideks ja seejärel arvutatakse uus võidusumma.

Tasuta spinnide voor – kolm või enam tasuta spinnide sümbolit käivitab tasuta spinnide vooru 8 tasuta spinniga.


– KOKKUVÕTE

MegaWays- tüüpi mängud koguvad kasiinomängijate hulgas järjest enam populaarsust ja Mystery Reels MegaWays on hea näide, miks see nii on. Mängu kulgemist on lihtne jälgida ning visuaalid ergastavad kõiki su meeli. Tundub, et vahel on võimalik isegi nii levinud teema nagu puuviljad huvitavaks teha. Mystery Reels MegaWays on keskmise volatiilsusega ja tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 10 000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee