Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: ?%
Loodud: 25/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Endorphina slotikaid
Kingswin Kasiino Logo
  • 25 tasuta spinni
  • Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Vaata Mystery of Eldorado videot

Mystery of Eldorado ülevaade

mystery of eldorado slot endorphina

Endorphina-nimeline mängulooja toob mängijate ette müütilise El Dorado otsingud tänapäeva arheoloogide esituses. Retk “Mystery of Eldorado” mängul viib läbi paksu džungli ja kogemust saad nautida täiel rinnal tänu sloti suurele võidupotentsiaalile, heale graafikale ja aeg-ajalt esinevatele boonustele. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mystery of Eldorado” põhineb vanal legendil salapärasest hõimust Lõuna-Ameerikas, kes omas uskumatult suurt hulka kulda. Nüüd asuvadki arheoloogid, keda näed ka mängu rullikutel, selle legendi tagamaid uurima. Lisaks kahe peategelase sümbolile näed mänguväljal ka kuldmünte, kaardi ikoone, püramiide ja erivärvilisi juveele.

mystery of eldorado slot screen

Mängul on viis rullikut kuni kümne võiduliiniga ning tehtud panuse väärtuse võid igal spinnil tagasi võita kuni 5000-kordselt.


– BOONUSED

“Mystery of Eldorado” boonuste hulka kuuluvad wildid, scatterid ja erilised laienevad sümbolid, mis meenutavad kuulsa “Book of Ra” mängu sarnast boonust. Muidugi on wildide ja scatterite kombinatsioon nüüdseks kasutusel lugematul hulgal slottides, kuid “Book of Ra” oli esimene mäng, mis tuli välja laienevate sümbolite tehnoloogiaga, mis suudab käima panna tasuta keerutuste vooru.

“Mystery of Eldorado” pakub ka unikaalset kaardi sümbolit, mis on mängu wildiks. Lisaks võiduliinides teiste sümbolite asendamisele on see ka mängu scatteriks ja alustab tasuta spinnide vooru, kui näed neid mänguväljal vähemalt kolme. Tasuta keerutusi saad kümme ja tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni kahesaja kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Mystery of Eldorado” on mõnusa atmosfääri ja põneva mängu ülesehitusega slotikas Endorphina-nimeliselt mänguloojalt. Tegemist ei ole päris tavapärase Antiik-Egiptuse stiilis mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 20. Feb 2020
aus dem tal slot

Aus Dem Tal

Endorphina 96.00% 11. Feb 2020
cash tank slot

Cash Tank

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Näita rohkem