Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.53%
Loodud: 17/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid

Vaata Mustang Gold videot

Mustang Gold ülevaade

mustang gold slot

“Mustang Gold” on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga Pragmatic Play mängulooja slotimäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud ehk kõige kaunimatest ja majesteetlikemast olenditest, kes maa peal ringi liiguvad – mustangitest. Mängu kujundus ei ole midagi enneolematult originaalset, kuid võimalus võita suurelt on sellel slotil eriti kiusatust tekitav. Tuhise mustangina üle mäenõlvade ja mängi “Mustang Goldi” kohe pärisraha peale või kui soovid, hangi alguses kogemusi mänguraha peale panustades.

mustang gold slot screen


– BOONUSED

Mängu Wild-asendussümboliks on mängu logo ja see asendab võiduliinides mistahes teisi sümboleid peale scatteri, Raha sümboli ja Kogumise sümboli. Scatteriks on Lõkkeplatsi sümbol ja see võib pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4. Kolme scatteri eest mänguväljal kahekordistatakse su võidud ja käivitub tasuta spinnide voor.

Tasuta spinnid – spinnide voorus saad keerutada 8 korda ilma oma raha kasutamata ning mäng toimub spetsiaalsel muudetud mänguväljal koos erilise “Money Collect” boonusfunktsiooniga. 3 või enam scatterit selles voorus annavad sulle uued 8 tasuta spinni.

mustang gold slot mobile

Money Collect boonus – rahasümboliks on head õnne toov Hobuseraud, mis võib pidama jääda kõigil rullikutel peale viienda. Iga spinni ajal võib Hobuseraual olla erinev etteantud väärtus või ka jackpoti väärtus.

Jackpot Reveal – boonus pakub 4 erinevat jackpotti, millest igaühel on kindel väärtus. Mini jackpoti väärtuseks on tehtud panuse 50-kordne väärtus, Minor jackpoti korral saad tehtud panuse summa tagasi 100-kordselt, Major bet puhul 200-kordselt ja Grand jackpoti puhul 1000-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Mustang Gold” on keskmise volatiilsusega mäng ning võitude suurus varieerub seinast-seina. Maksimaalne võit on tehtud panusest 12 000 korda suurem summa. Kui sulle meelivad Metsiku-Lääne või loomade teemalised mängud, siis “Mustang Gold” võib olla just midagi sinu jaoks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Pragmatic Play

Näita rohkem

Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid