Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 24/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €75
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Vaata MultiFly videot

MultiFly ülevaade

MultiFly on Yggdrasil Gaming nimelise kasiinomängude tootja slotikas viie rulliku ja 243 võiduliiniga. Tegemist on džungliteemalise mänguautomaadiga, millel panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

MultiFly pakub eksootikat täis elamust võimalusega võita A, K, Q, J, 10 ja 9 sümbolite ja erinevate troopikaelukate ikoonidega. Papagoi on kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,8, 1,5 ja 4 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

multifly slot screen

Tegemist on 243 võiduliini pakkuva mänguga, millel võite saad kolme sama sümboli pidama jäämisel vasakult paremale. Samade sümbolite eest ühel rullikul, teenid võitudele veel ka võidukordaja.


– BOONUSED

Peale iga võidu moodustumist eemaldatakse võiduliinis osalenud sümbolid ja asendatakse need uutega. Nii võid võita sama raha eest mitu korda järjest pluss peale iga võitu lisandub mänguväljale üks wild asendussümbol.

Kuldne wild asendab mistahes teisi ikoone võiduliinides samuti kannab see endaga võidukordajat, mille väärtus võib ka kasvada olenevalt wildide arvust.

Kameeleoni pildiga scatter aitab mängija tulusasse tasuta spinnidega boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Naudi kümmet tasuta spinni kasiino kulul, millele võib lisanduda ka võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

MultiFly on tempokas mäng, millel võitmise võti on järjestikkuste võitude saavutamine. Nii teenid nii lisa wilde kui ka kasulikke võidukordajaid. Sellel volatiilsel mängul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem