Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.98%
Loodud: 26/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €5000
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Mount Mazuma videot

Mount Mazuma ülevaade

mount mazuma slot

“Mount Mazuma” on Habanero üks huvitavamaid mänge, kasvõi juba sellepärast, et võiduliine on sellel koguni 100 000! Natuke multika-stiilis tehtud graafika läheb teemaga väga hästi kokku, sest lõbus möll läheb lahti üksildasel troopikasaarel, kus suurvõite sülitab välja tujukas vulkaanimägi. Tegu ei ole klassikalise puuviljamänguga, kuid sümbolite hulgas neid siiski esineb.

mount mazuma slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mount Mazuma” on värviküllane ja lõbus slott 5 rulliku, 3 rea ja 243 võiduliiniga. Hea õnne korral võid mänguvälja suuruse paisutada ka 5×5 suuruseks. Lisaks puuviljaikoonidele on mänguväljal ka multikastiilis pildiga kaardid, scatter ja Wild logo.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Kuna tegemist on volatiilse mänguga, soovitame seda eelkõige kogenumatele slotisõpradele, kuid samas panuse suuruseks saad määrata ka ainult 20 senti, nii et miks mitte ka algajatel õnne proovida!? Võitude jahil aitavad sind tasuta spinnid, scatterid ja Extra Chance boonus.

mount mazuma slot bonus

Tasuta spinnide voor – scatter sümbol on kokteilipilt ning kolm kokteili tähendab, et saadki 10 korda kasiino kulul spinnida! Boonusvoorus saad võiduliinide arvu veelgi kasvatada püüdes rullikutel kinni uusi scattereid.

Mis teeb tasuta spinnide vooru eriliseks on see, et kui vooru lõpuks on su võiduskoor väiksem kui viiekordne tehtud panuse väärtus, saad uue võimaluse Extra Chance funktsiooni abil. Kui nüüd ei õnnestu tehtud panuse kümnekordsest väärtusest suuremat võitu krabada, ootab sind aga tehtud panuse väärtusest 500 korda suurem rahapreemia. See tähendab, et Extra Chance pöörab halva õnne hoopis suurvõiduks!

mount mazuma slot mobile


– KOKKUVÕTE

“Mount Mazuma” on tõeliselt lõbus mäng ning kui oled valmis ka vähe suuremalt riskima, on ehk just see mäng sobiv suurte rahamägede kokkulükkamiseks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Näita rohkem

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee