Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.98%
Loodud: 26/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €5000
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Eksklusiivne boonus
  • 100 tasuta spinnid

Vaata Mount Mazuma videot

Mount Mazuma ülevaade

“Mount Mazuma” on Habanero üks huvitavamaid mänge, kasvõi juba sellepärast, et võiduliine on sellel koguni 100 000! Natuke multika-stiilis tehtud graafika läheb teemaga väga hästi kokku, sest lõbus möll läheb lahti üksildasel troopikasaarel, kus suurvõite sülitab välja tujukas vulkaanimägi. Tegu ei ole klassikalise puuviljamänguga, kuid sümbolite hulgas neid siiski esineb.

mount mazuma slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mount Mazuma” on värviküllane ja lõbus slott 5 rulliku, 3 rea ja 243 võiduliiniga. Hea õnne korral võid mänguvälja suuruse paisutada ka 5×5 suuruseks. Lisaks puuviljaikoonidele on mänguväljal ka multikastiilis pildiga kaardid, scatter ja Wild logo.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Kuna tegemist on volatiilse mänguga, soovitame seda eelkõige kogenumatele slotisõpradele, kuid samas panuse suuruseks saad määrata ka ainult 20 senti, nii et miks mitte ka algajatel õnne proovida!? Võitude jahil aitavad sind tasuta spinnid, scatterid ja Extra Chance boonus.

Tasuta spinnide voor – scatter sümbol on kokteilipilt ning kolm kokteili tähendab, et saadki 10 korda kasiino kulul spinnida! Boonusvoorus saad võiduliinide arvu veelgi kasvatada püüdes rullikutel kinni uusi scattereid.

Mis teeb tasuta spinnide vooru eriliseks on see, et kui vooru lõpuks on su võiduskoor väiksem kui viiekordne tehtud panuse väärtus, saad uue võimaluse Extra Chance funktsiooni abil. Kui nüüd ei õnnestu tehtud panuse kümnekordsest väärtusest suuremat võitu krabada, ootab sind aga tehtud panuse väärtusest 500 korda suurem rahapreemia. See tähendab, et Extra Chance pöörab halva õnne hoopis suurvõiduks!


– KOKKUVÕTE

“Mount Mazuma” on tõeliselt lõbus mäng ning kui oled valmis ka vähe suuremalt riskima, on ehk just see mäng sobiv suurte rahamägede kokkulükkamiseks.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero Slotid 96.66% 24. Nov 2020
christmas gift rush slot

Christmas Gift Rush

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem