Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 27/07/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kui 500,000 mündid

Vaata Moon Princess videot

Moon Princess ülevaade

moon princess slot playngo

Play n’ GO mängul “Moon Princess” on peategelasteks kolm kaunist kuuprintsessi, sellest tulenevalt on mäng saanud ka oma nime. Karakterid on kujundatud animastiilis. “Moon Princessil” on 5×5 mänguväli ning eesmärgiks saada järjestikkustel rullikutel kolm või enam sama sümbolit. Kui moodustub võiduliini, haihtuvad selles osalenud sümbolid ning nende asemele ilmuvad uued. Kui võiduliinis oli ka Wilde, siis need jäävad oma positsioonidele. See jätkub kuni ei moodustu enam uusi võidukombinatsioone, samuti tõuseb iga uue võiduga võidukordaja arv, mis on näidatud vasakul üleval nurgas.

moon princess slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Moon Princess” slotil on kõik ikoonid mängu teemaga seotud, nende hulgas ka kolm mängu peategelasest kuuprintsessi. Rullikutel võid näha kellasid, südameid, sinist tähekest ja kuldset ketast. Wild-asendussümboliks on kuldse raami sisse mähitud kuu ning see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Princess Trinity- mänguvälja all vasakul nurgas näed mõõdikut, mille iga sektsioon täitub, kui võiduliin moodustub vähemalt kolmest kuuprintsessi sümbolist. Neli printsessi sümbolit võiduliinis täidab mõõdiku kaks sektsiooni. Viis printsessi täidab kogu mõõdiku.

moon princess slot review

Kui mõõdik saab täis, kasutab iga printsess oma erilisi võimeid järgnevalt:
Armastuse printsess – sümbolite kogum muutub teisteks sümboliteks ja annab parema võimaluse võiduliinide moodustumiseks
Tähe printsess – rullikutele lisandub üks või kaks wildi
Tormi printsess – kaks sümbolite hulka kaotatakse mänguväljalt

Tasuta spinnide voor- boonusvooru pääsed, kui mänguväljalt haihtuvad kõik sümbolid korraga. Saad valida nelja Armastuse Printsessi, viie Tähe Printsessi ja kaheksa Tormi Printsessi tasuta spinni vahel. Iga kord, kui spinn võitu ei too, käivitub selle kuukuninganna erivõime, kelle tasuta spinnide vooru valisid.


– KOKKUVÕTE

“Moon Princess” on nunnu mäng, millel sümbolid langevad mänguväljale “kosena”. Peategelasteks on kaunid kuukuningannad, kelle abiga võid võitudele saada nii võidukordajaid kui käivitada erilisi boonusfunktsioone.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid