WMS (Williams) Logo
Pakkuja: WMS (Williams)
RTP: 96.05%
Loodud: 22/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 12,500 mündid

Montezuma Megaways ülevaade

montezuma megaways slot wms

Montezuma on tuttav nimi nii online-kui ka maapealsetes kasiinodes ja WMS on andnud sellele Megaways tehnoloogia abil veelgi vingema sisu. Montezuma Megaways pakub lahedat vaheldust igapäevaellu kuue rulliku ja 117 649 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja tehtud panuse tagasi võita ka kuni 12,500 kordselt.

Montezuma Megaways teemaks on ammu-unustatud asteekide impeerium, mis ometigi oli omal ajal tõeliselt mõjuvõimas. Kosena langevad sümbolid, respinnid ja võidukordajatega tasuta keerutused on vaid mõned näited laiast boonuste valikust.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Möll lähebki lahti Kesk-Ameerika rikkuste sünnikohas ja võid peale sattuda nii joonlauale, Montezumale kui ka vähemväärtuslikele kaardimängust tuttavatele sümbolitele. Taustale on sätitud eksootiliste elukatega džungel.

montezuma megaways slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on aga asteekide sõdalane, mis on võimeline tehtud panuse väärtuse tagasi tooma ka kuni 50 kordselt. Püramiidi pildiga wild asendab võiduliinides teisi puuduolevaid ikoone.

WMS ja Big Time Gaming mängudel populaarne Megaways tehnoloogia on siingi kasutusel, samal ajal kui võiduliinide arv võib tõusta ka kuni 117,649 peale.


– BOONUSED

Peale iga võiduliini moodustumist plahvatavad kõik selles osalenud ikoonid ja nende asemele langevad uued. Nii võid võita mitu korda järjest ilma, et paneksid igal korral uuesti ise raha mängu.

montezuma megaways slot wheel

Kui võitu ei tule, võib käima minna Montezuma Respin ratas ja võidu siiski tekitada. Õnnerattal on ka kasulik wild, mis teeb võidu saavutamise märksa lihtsamaks.


– KOKKUVÕTE

WMS mängulooja Montezuma originaal oli niigi populaarne, kuid Megaways tüüpi järjele ennustatakse veelgi suuremat edu. Nii võiduliine kui ka boonuseid on nüüd ju märksa enam ja tasuta spinnide voorus tulevad igal juhul mängu väärtuslikud võidukordajad.

Teised populaarsed slotid pakkujalt WMS (Williams)

Näita rohkem

Kus saad mängida WMS (Williams) slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee