SG Digital Logo
Pakkuja: SG Digital
RTP: ?%
Loodud: 24/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.88 – €88
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida SG Digital slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni €1000

Monopoly Millionaire ülevaade

monopoly millionaire slot nyx

“Monopoly Millionaire” on üks paljudest tuntud brändide teemalistest slottidest, mida Scientific Games-nimeline mängutootja pakub. Sellel korral on tähelepanu keskpunktis Monopoly lauamäng, mis on tuntud üle maailma. Slott on sarnane “Monopoly 250k” mängule, kuid keskmine tulusus mängijale on pisut väiksem. See-eest võid võita neli korda suurema jackpoti.

“Monopoly Millionaire” pakub 5×5 mänguvälja 40 võiduliiniga, millel võid võita ka miljonilise jackpoti. Boonustest saad kasu scatter-ja Wild-sümbolitest ning erinevatest Monopoly-teemalistest boonustest. Panuseid saad teha alates 40 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Monopoly Millionaire” mängu kujundus on tehtud kuulsa lauamängu eeskujul. Sümboliteks rullikutel on kolm erinevat Mr. Monopoly ikooni, tokensid ja rahatähed. Scatteriks on mängu logo.

monopoly millionaire slot screen

Wildi logoga Mr. Monopoly sümbol on asendussümbol, mis aitab moodustada võiduliine, samuti võib moodustuda võiduliin ainult Wildidega. Wild ilmub üsna sagedalt ning maksab võite nii vasakult paremale kui vastassuunas.


– BOONUSED

Scatter sümboliks on Suure Õnneratta boonuse logo ning see käivitab samanimelise boonusvooru, kui mänguväljal ilmub korraga kolm scatterit. Saad õnnerattal kätt proovida võimalusega võita nii raha kui pääsu teise Monopoly-teemalisse boonusvooru.

The Community Chest võib käivituda mängu mistahes ajal ja pakkuda võitudele kahe kuni kümnekordset võidukordajat.

Chance ja Mysteri on erilised müstiliste sümbolite positsioonid, mille aktiveerumisel muutuvad kõik sümbolid positsioonidele samadeks.


– KOKKUVÕTE

“Monopoly Millionaire” mäng on üks slottidest, millel võid päriselt miljonäriks saada ilma isegi suurelt riskimata. Lisaks lõbusad Monopoly mängust inspireeritud boonused ja graafika. Lisaks miljonisele jackpotile võid mängul tasku pista ka 40 000€ suuruse jackpoti ja 100 000€, kui õigel ajal satud ka maksimaalse võidukordaja peale.

Meeldiks mängida SG Digital slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

SG Digital Core Gaming 96.00% 28. Jun 2019
cashzuma and the tomb of wonga slot

Cashzuma and the Tomb of Wonga

SG Digital Red7 96.47% 18. Mar 2020

Gremlins

SG Digital 97.00% 12. Dec 2019
1 left alive slot

1 Left Alive

SG Digital 96.18% 25. Jun 2019
raging rhino megaways slot

Raging Rhino Megaways

Näita rohkem