SG Digital (Scientific Games) Logo
Pakkuja: SG Digital (Scientific Games)
RTP: ?%
Loodud: 24/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.88 – €88
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Monopoly Millionaire ülevaade

monopoly millionaire slot scientific games

“Monopoly Millionaire” on üks paljudest tuntud brändide teemalistest slottidest, mida Scientific Games-nimeline mängutootja pakub. Sellel korral on tähelepanu keskpunktis Monopoly lauamäng, mis on tuntud üle maailma. Slott on sarnane “Monopoly 250k” mängule, kuid keskmine tulusus mängijale on pisut väiksem. See-eest võid võita neli korda suurema jackpoti.

“Monopoly Millionaire” pakub 5×5 mänguvälja 40 võiduliiniga, millel võid võita ka miljonilise jackpoti. Boonustest saad kasu scatter-ja Wild-sümbolitest ning erinevatest Monopoly-teemalistest boonustest. Panuseid saad teha alates 40 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Monopoly Millionaire” mängu kujundus on tehtud kuulsa lauamängu eeskujul. Sümboliteks rullikutel on kolm erinevat Mr. Monopoly ikooni, tokensid ja rahatähed. Scatteriks on mängu logo.

monopoly millionaire slot screen

Wildi logoga Mr. Monopoly sümbol on asendussümbol, mis aitab moodustada võiduliine, samuti võib moodustuda võiduliin ainult Wildidega. Wild ilmub üsna sagedalt ning maksab võite nii vasakult paremale kui vastassuunas.


– BOONUSED

Scatter sümboliks on Suure Õnneratta boonuse logo ning see käivitab samanimelise boonusvooru, kui mänguväljal ilmub korraga kolm scatterit. Saad õnnerattal kätt proovida võimalusega võita nii raha kui pääsu teise Monopoly-teemalisse boonusvooru.

The Community Chest võib käivituda mängu mistahes ajal ja pakkuda võitudele kahe kuni kümnekordset võidukordajat.

Chance ja Mysteri on erilised müstiliste sümbolite positsioonid, mille aktiveerumisel muutuvad kõik sümbolid positsioonidele samadeks.


– KOKKUVÕTE

“Monopoly Millionaire” mäng on üks slottidest, millel võid päriselt miljonäriks saada ilma isegi suurelt riskimata. Lisaks lõbusad Monopoly mängust inspireeritud boonused ja graafika. Lisaks miljonisele jackpotile võid mängul tasku pista ka 40 000€ suuruse jackpoti ja 100 000€, kui õigel ajal satud ka maksimaalse võidukordaja peale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt SG Digital (Scientific Games)

raging rhino megaways slot

Raging Rhino Megaways

jin ji bao xi endless treasure slot

Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure

battleship direct hit slot

BattleShip – Direct Hit

Näita rohkem