Evolution Gaming Logo
Pakkuja: Evolution Gaming
RTP: 96.23%
Loodud: 15/02/2019
  • Mängu tüüp: Live Lauamäng
Kus saad mängida Evolution Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Monopoly Live videot

Monopoly Live ülevaade

monopoly live game evolution

Head uudised kõigile live-mängude sõpradele. Ameerikast päris populaarne lauamäng Monopoly on jõudnud Eesti kasiinodesse ja elamus on veelgi parem kui pere või sõpradega mänguraha pärast jageleda. Võita võid suurelt ja lõbu jätkub tundideks!

Monopoly Live ei ole päris live-kasiino mäng, aga seda ei saa pidada ka lauamänguks. Seega nimetame seda live-mänguks kuna kogu äktšion toimub live-diileri valva silma all, kes kasutab oma ihurammu hiigelsuure õnneratta käima tõmbamiseks.

monopoly live screen


Mis mäng on Monopoly Live?

Monopoly Live mängu loojaks on Hasbro ja Evolution Gaming nimelised mänguloojad ning seda saad proovida kõigis Eesti kasiinodes, mis pakub Evolution Gaming live-kasiino mänge. Nagu juba öeldud, teeb Monopoly Live mängu unikaalseks see, et idee, karakterid ja disain on võetud samanimelisest maailma populaarseimast lauamängust. Evolution Gaming nimetab Monopoly Live’i koguni parendatud versiooniks lahedast Dream Catcher mängust. Mängul on säilinud sama põnevus ja lõbu, kuid lisatud on legendaarsed MONOPOLY mängu kujunduse elemendid. Evolution Gaming mängulooja on hästi välja toonud live-mängude reaalajas toimumise võlu nii, et mängijad saavad live-kasiinos jälle midagi uut proovida.


Kuidas “MONOPOLY Live” mängu mängida?

Tegemist on laheda üleminekuga tuntud lauamängult live-kasiino mänguks. Mängu eesmärk on lihtne: live-mängukorraldaja spinnib hiigelsuurt vertikaalselt paigutatud õnneratast ja mängijad püüavad ära arvata, mis sektsioonis õnneratta nooleke pidama jääb. Samal ajal istub virtuaalne Mister Monopoly rattakese kõrval olles valmis äktšionist osa võtma.

monopoly live wheel

Lisaks numbri peale panustamisele pakub mäng ka ‘CHANCE’ sektsioone koheste rahaliste võitude ja võidukordajate saamiseks, samuti ‘2 ROLLS’ ja ‘4 ROLLS’ lisafunktsioone. Kui nooleke jääb pidama ‘2 ROLLS’ ja ‘4 ROLLS’ sektsioonidel, läheb käima kaasahaarav alternatiivreaalsust kujutav 3D boonusmäng, kus Mr. Monopoly seiklused tuuakse mängijate ette täies hiilguses.

Meeldiks mängida Evolution Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem