WMS (Williams) Logo
Pakkuja: WMS (Williams)
RTP: 95.42%
Loodud: 20/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €200
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida WMS (Williams) slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Monopoly Grand Hotel videot

Monopoly Grand Hotel ülevaade

monopoly grand hotel slot wms

“Monopoly Grand Hotel” on Shuffle Master ja WMS mänguloojate koostöös valminud slott, mis pakub mängurõõmu 5 rullikul 50 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 25 sendist 200€ni spinni kohta ning ikoonilisele lauamängule antakse siin hoopis uus elu. Boonustest tõuseb tulu “Go” funktsiooni, tasuta spinnide ja Tasuta Parkimise boonustest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuldsed Mr Monopoly mündid ja rahatähed on taustaks samal ajal kui sümboliteks A, K, Q ja J pildiga kaardid, täringud, jahid, lennukid, autod, koerad ja tasuta parkimiskoha ikoonid. Neist kaks viimast on kõige väärtuslikumad andes sulle tehtud panuse väärtuse tagasi viiekordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.

monopoly grand hotel slot screen

Wild asendussümboliks on Mr Monopoly, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale maja, hotelli ja “Go” sümboli. Wild võib pidama jääda rullikutel teisest kuni viiendani. “Go” sümbol jääb sealjuures pidama ainult kolmel keskmisel rullikul.


– BOONUSED

“Go” boonusega saad mängida tabades kolmel keskmisel rullikul vähemalt kolm “Go” sümbolit. Seejärel saad ühe spinni erilisel Go-rullikul võimalusega võita järgmisi auhindu:

Pääsemine tasuta spinnide vooru kuue tasuta keerutusega kasiino kulul pluss Tasuta Parkimise boonus väärtusega kuni 20-kordne tehtud panuse väärtus.

Rahaauhind väärtusega kuni 20-kordne tehtud panuse väärtus.
Mini Jackpot – 10-kordne tehtud panuse väärtus
Minor Jackpot – 25-kordne tehtud panuse väärtus
Major Jackpot – 100-kordne tehtud panuse väärtus
Grand Jackpot – 1000 kordne tehtud panuse väärtus

Tasuta spinnide voor – lisaks “Go” boonusele võid tasuta spinnide vooru pääseda ka kuue maja või hotelli ikooni eest võiduliinis. Iga hotelli sümbol tagab tehtud panuse väärtusest kuni 25- korda suurema võidu, iga maja sümbol pakub tehtud panusega võrdset rahapreemiat. Tasuta spinnide arv oleneb sellest, mitu maja või hotelli ikooni boonusvooru käivitasid.


– KOKKUVÕTE

“Monopoly Grand Hotel” on huvitav lahendus slotimängule, mille tegemisel on innustust saadud ühest maailma popimast lauamängust. Mängu volatiilsus ei ole just kõige kõrgem tehes selle sobivaks nii algaja kui kogenenuma slotisõbra jaoks. Tasuta Parkimise boonusega on võimalus tehtud panuse väärtus tagasi teenida kuni 375 kordselt ning mängu maksimaalne võit ühe spinniga on koguni 250 000€.

Meeldiks mängida WMS (Williams) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

WMS (Williams) 96.05% 22. Jan 2020
montezuma megaways slot

Montezuma Megaways

WMS (Williams) 96.77% 20. Mar 2019
zeus2 slot

Zeus 2

WMS (Williams) 95.95% 9. Oct 2018
monopoly big money reel slot

Monopoly Big Money Reel

Näita rohkem