Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 04/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 760,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Monkey Warrior ülevaade

“Monkey Warrior” on meeleolukas slotimäng tuntud Pragmatic Play- nimeliselt kasiinomängude loojalt, millel panuseid saad teha alates 25 sendist 125 euroni spinni kohta. Mängu põnevaimad hetked saabuvad, kui saad boonusvoorus tasuta spinne nii, et rullikud on täidetud ainult väärtuslikemate sümbolitega. Respinni funktsiooni abil võid võita ühe neljast jackpotist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Monkey Warrior” on tehtud viie rulliku ja 243 võiduliiniga ning selle kujundus on pühendatud 16. sajandi Hiina kuulsale muinasjutule. Lugu räägib Sun Wukongi nimelisest ahvist, kes omandas üleloomulikud võimed.

monkey warrior slot screen

Disain on kena ning võlutud metsa taustal näed nii kaardimängu sümboleid, nõiajoogiga täidetud pudelit, papüüruserulli ja ka muinasjutu kolme peategelast. Mängu wild on Ahvide Kuningas ja kui saad neid järjestikkustel rullikutel kolm, neli või viis, saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1, 2 või 20-kordselt.


– BOONUSED

Tasuta spinnide vooru saad proovida, kui boonussümbol jääb pidama rullikutel 2, 3 ja 4. Alustuseks saad tehtud panuse väärtuse tagasi kohe kahekordselt ja jätkad kaheksa tasuta mängukorraga. Tasuta spinnide voorus ilmuvad ainult kõrgema väärtusega sümbolid ja boonussümbolid.

Money Respin – roosa puuvili on rahasümbol ja kui näed neid mänguväljal korraga kuute, käivitub eriline respinnide voor. Kui saavutad võidu, eemaldatakse mänguväljalt tavasümbolid ja asendatakse need puuvilja sümbolitega, mis võivad kombineerida sulle ühe kolmest jackpotist.


– KOKKUVÕTE

“Monkey Warrior” on Pragmatic Playle väga iseloomulik mäng. Tegemist ei ole just kõige innovatiivsema slotiga, kuid on siiski huvitavalt üles ehitatud. Volatiilsuse poolest ei ole see kõige äkilisem ega ka kõige vähemvolatiilne- maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada 6080-kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.50% 1. Jan 2021
NEW voodoo magic slot

Voodoo Magic

Pragmatic Play Slotid 96.48% 15. Nov 2020
christmas carol megaways slot

Christmas Carol Megaways

Pragmatic Play Slotid 96.51% 27. Nov 2020
john hunter and the mayan gods slot

John Hunter and the Mayan Gods

Pragmatic Play Slotid 96.51% 1. Oct 2020
gems bonanza slot

Gems Bonanza

Näita rohkem