Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 98.00%
Loodud: 07/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Money Train videot

Money Train ülevaade

money train slot relax

Money Train on Relax Gaming nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja neljakümne võiduliiniga. Sellel on Metsiku Lääne temaatika ja panuseid saad teha alates 20 sendist 25 euroni spinni kohta. Kuue erineva sümboliga Money Cart boonusfunktsioon on kõige tulusam pakkudes võidukordajaid ja seeläbi märgatavalt suuremat võidupotentsiaali.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu tegevus toimub rongi vagunis mõnusa tümpsuga taustal. Rullikutel näed lisaks kaardimasti ikoonidele ka temaatilisi Metsiku Lääne gängi tegelasi.

money train slot screen

Lindpriide pealik on kõige tulusam, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,8-, 4- ja 20-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Kahe ristiga relva sümbol on aga wild, mis asendab võiduliinides kõigi teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Money Cart boonusvoor käivitub, kui boonussümbol jääb samaaegselt pidama rullikutel 1, 3 ja 5. Saad kohe teada oma võidu suuruse ja lisaks kolm keerutust kasiino kulul. Kui ilmub veel boonussümboleid saad tasuta spinne juurde.

Buy funktsioon tähendab, et saad ennast Money Cart boonusvooru ka otse sisse osta võimalusega võita tehtud panuse väärtus tagasi kuni 80-kordselt. Suurelt võitmiseks vajad Widener lisa, mis pakub ühte lisarullikut ja suuremaid võidukordajaid. Nii võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka koguni 20 000- kordselt!


– KOKKUVÕTE

“Money Train” näeb hea välja ja pakub suurt võidupotentsiaali Money Cart boonusvoorus. Kui Metsik Lääs on sinu teema, proovi ka Net Entertainmenti uusimat “Dead or Alive II” mängu.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Relax Gaming 96.72% 21. Mar 2018
journey to mars slot

Journey to Mars

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Näita rohkem