Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.00%
Loodud: 11/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 312,500 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Money Mouse ülevaade

money mouse slot pragmatic

Pragmatic Play nimelise kasiinomängude tootja Money Mouse on viie rulliku ja 25 võiduliiniga sloitkas, millel on lahe uusaasta teema. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 125 euroni spinni kohta ning hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhande kordselt. Tasuta spinnidega boonusvoorus võid saada kuitahes suure arvu priispinne ja võimaluse pihta saada ka hiiglaslikule 3×3 positsioone katva megasümboli.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Money Mouse on Hiina kultuuri ja uusaasta vastuvõtmise atmosfääriga slotikas, mille tegevus toimub traditsioonilises templis. Asu idamaisele rännakule ja võid paugutada oma päris pirakad võidud.

money mouse slot screen

Samal ajal, kui taustal lõhkevad ilutulestiku raketid, näed rullikutel lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele ka temaatilisi virsikuid, trumme ja draakoni maske. Neist viimase eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi ühe, kümne ja kahekümne kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Väärtusliku wild asendussümboli tunned sea pildi järgi ning see asendab mistahes teisi tavasümboleid võiduliinides. Proovi saada viis wildi võiduliinis ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 20 kordselt.

Tasuta spinnidega boonusvooru aitavad sind kolm rahapuu ikooni rullikutel 1, 3 ja 5. Boonusvoorus mängid viis korda kasiino kulul nii, et kolmel keskmisel rullikul ilmubki 3×3 hiigelsümbol.


– KOKKUVÕTE

Money Mouse on keskmise volatiilsusega slotikas, mille väljanägemine on Pragmatic Playle omaselt üsna stiilne. Mängu tavarežiimil võid tehtud panuse tagasi võita kuni 500 kordselt samal ajal kui Money Respins boonusvoorus võib sülle kukkuda tehtud panusest koguni tuhat korda suurem megavõit!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem