Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.65%
Loodud: 19/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mission Cash ülevaade

mission cash slot playngo

Mission Cash on slott Play ‘N Go nimeliselt mänguloojalt, millel panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Mängul on viis rullikut 20 võiduliiniga ning eriline spioonide ja detektiivi teemaline kujundus. Liikuv sihiku märk võib pidama jääda punase ja sinise agendi sümboli peal pakkudes nii kasulikke võidukordajaid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mission Cash” pakub ajatut kuuekümnendate stiilis elamust ja sarnaneb pisut James Bondi vanadele filmidele. Tegevus toimub uurimiskeskuses, kus võite saad kaardimasti sümbolite ja nelja tüüpi eriagendi sümbolite abil.

mission cash slot screen

Sinine Agent on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 1,5-, 7,5- ja 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Mänguväljal hakkab kohe silma liikuv sihiku märk, mis võib pidama jääda mistahes positsioonidel. Kui see satub, sinise või punase agendi peale, muutub see wildiks ja laieneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi.

Sihikud võivad ilmuda ka respinnide voorus ja kui need jäävad pidama sinisel või punasel agendil, tekib juurde teine wild-rullik kahe wildi ja ühe respinniga. Nii võid saada kuni viis wild-rullikut.

Tasuta spinnide saamiseks peab sihik pidama jääma püstoli pildiga scatteril. Kaheksa priikeerutuse ajal võid samamoodi saada wild-rullikuid nagu respinnide voruski, kuid nüüd aktiveerivad neid kõik nelja tüüpi agendid.


– KOKKUVÕTE

“Mission Cash” on Play ‘N Go mängulooja suurepärane slott, millel on varuks suured võidud. Maksimaalselt võid ühe keerutusega tasku pista tehtud panuse väärtusest tuhat korda suurema summa ning re-spinnide voorus ka kuni 5000-korda suurema summa. Tasuta spinnide voorus on sealjuures wild-rullikute saamise võimalus kaks korda suurem.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem