Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 19/03/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €?
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Minotaurus videot

Minotaurus ülevaade

minotaurus slot

“Minotaurus” on Endorphina mängulooja 5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotimäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud pooleldi mehe, pooleldi härjana kujutatud antiikkangelasest. Kuna ka Minotaurus eksles labürindi pimedates koridorides, siis ka mängu läbipaistvad rullikud on asetatud allmaailma pimedusse, kus valgust näitavad ainult kaks tuhmi tõrvikut. “Minotaurus” paistab silma huvitava taustamuusika ja stiilsete animatsioonide poolest.

minotaurus slot screen

Mängu Wild-asendussümboliks on Minotaur ja see asendab võiduliinides mistahes teisi sümboleid. Iga kord, kui Wild jääb rullikutel pidama, aktiveerib see respinni boonuse. Wild võib pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4.

Respinnide voorus saad rullikuid keerutada niikaua kuni teenid võidu. Respinnide voorus teenitud võit korrutatakse võidukordaja väärtusega, mis kasvab iga spinniga, millelt sa võitu ei teeninud.

minotaurus slot review

Iga võidu järel saad valida, kas võtta võit välja või proovida oma võit kahekordistada “Gamble” funktsiooniga. “Gamble” funktsiooni ajal liigud läbi maa-aluste koridoride ja nii kaua kuni sa Minotauri ei kohta, saad võite järjest mitmekordistada. Kui kohtud aga Minotauriga, kaotad ja jätkad mängu tavarežiimis.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee