ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.00%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,500 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Micro Knights videot

Micro Knights ülevaade

micro knights slot elk studios

Micro Knights on ELK Studios nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis pakub keskaja teemalist kujundus ja 7×7 mänguvälja. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ja võidud moodustuvad samadest sümbolitest klastritega. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2500 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Micro Knights viib su tagasi mitmesaja aasta tagusesse aega, kuid paradoksaalsel kombel on disain tehtud nii nagu tegemist oleks arvutimänguga. Taustale on sätitud lõputud põllud ja uhke lossike, samal ajal kui rullikutel näed nii lihatükke, sihtmärke, seeni, hanesid ja muud temaatilist.

micro knights slot screen

Kullast peeker on mängu wild asendussümbol ning see aitab võiduliine moodustada, kui mõni sümbol peaks puudu jääma. Väärtuslikem tavasümbol on härg, mille abil saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 250 kordselt.


– BOONUSED

Micro Knights on Cluster Pays tehnoloogiat kasutav mäng, mis tähendab, et võite ei saa mitte ainult järjestikku paiknevate samade sümbolite eest vaid klastritena. Rõõmustada saad iga kord kui omavahel on pikuti või laiuti ühenduses vähemalt viis sama sümbolit. Peale võitu eemaldatakse neis osalenud sümbolid ja asendatakse uutega- nii võid võita mitu korda järjest ilma oma raha investeerimata.


– KOKKUVÕTE

Micro Knights on rohkete värvidega ilmestatud meelelahutuslik mäng, millel suurelt võitmiseks pead saama järjestikkuseid täistabamusi. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid hea õnne korral tasku pista tehtud panuse väärtusest kuni 2500 korda suurema preemia. Tähelepanu tõmbab ka Super Size funktsioon eriliste 4×4 välju katvate sümbolitega.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios 96.30% 21. Jan 2020
hit it hard slot

Hit it Hard

ELK Studios 96.10% 3. Dec 2019
cygnus slot

Cygnus

ELK Studios 96.10% 5. Nov 2019
ice wolf slot

Ice Wolf

ELK Studios 96.10% 8. Oct 2019
voodoo gold slot

Voodoo Gold

Näita rohkem