ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.00%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,500 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Vaata Micro Knights videot

Micro Knights ülevaade

micro knights slot elk studios

Micro Knights on ELK Studios nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis pakub keskaja teemalist kujundus ja 7×7 mänguvälja. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ja võidud moodustuvad samadest sümbolitest klastritega. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2500 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Micro Knights viib su tagasi mitmesaja aasta tagusesse aega, kuid paradoksaalsel kombel on disain tehtud nii nagu tegemist oleks arvutimänguga. Taustale on sätitud lõputud põllud ja uhke lossike, samal ajal kui rullikutel näed nii lihatükke, sihtmärke, seeni, hanesid ja muud temaatilist.

micro knights slot screen

Kullast peeker on mängu wild asendussümbol ning see aitab võiduliine moodustada, kui mõni sümbol peaks puudu jääma. Väärtuslikem tavasümbol on härg, mille abil saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 250 kordselt.


– BOONUSED

Micro Knights on Cluster Pays tehnoloogiat kasutav mäng, mis tähendab, et võite ei saa mitte ainult järjestikku paiknevate samade sümbolite eest vaid klastritena. Rõõmustada saad iga kord kui omavahel on pikuti või laiuti ühenduses vähemalt viis sama sümbolit. Peale võitu eemaldatakse neis osalenud sümbolid ja asendatakse uutega- nii võid võita mitu korda järjest ilma oma raha investeerimata.


– KOKKUVÕTE

Micro Knights on rohkete värvidega ilmestatud meelelahutuslik mäng, millel suurelt võitmiseks pead saama järjestikkuseid täistabamusi. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid hea õnne korral tasku pista tehtud panuse väärtusest kuni 2500 korda suurema preemia. Tähelepanu tõmbab ka Super Size funktsioon eriliste 4×4 välju katvate sümbolitega.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 95.00% 2. Nov 2021
book of toro slot

Book of Toro

ELK Studios Slotid 95.00% 9. Sep 2021
zulu gold slot

Zulu Gold

ELK Studios Slotid 95.00% 3. Aug 2021
fate of fortune slot

Fate of Fortune

ELK Studios Slotid 95.00% 6. Jul 2021
night trax slot

Night Trax

Näita rohkem