iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: ?%
Loodud: 12/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Merlins Magic Mirror videot

Merlins Magic Mirror ülevaade

merlins magic mirror slot isoftbet

Legendaarse Arthuriani võlutrikid tuuakse taas avalikkuse ette iSoftBet-nimelise mängulooja “Merlin’s Magic Mirror” slotil. Tegemist on vapustavalt kena viite rullikut ja viiteteist võiduliini pakkuva mänguga, mis lausa pungil ägedatest boonustest! Võlur Merlin suudab kaotuse toonud sümbolid muuta võitvateks või wildideks, lisaks respinnide ja tasuta keerutuste voorud. Panuseid saad sellel keskmise volatiilsusega mängul teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Pane vaim valmis, sest võite hakkad taga ajama hämaras koopas, kus varjavad ennast võluvõimetega kristallid. Sümboliteks on lisaks madalama väärtusega A, K, Q, J ja 10 ikoonidele nõiajoogiga täidetud pudelike, loitsuraamat ja vana tark öökull.

merlins magic mirror slot screen

Kõige väärtuslikum on Merlin, mis toob tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 5- ja 25-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis. “Merlin’s Magic Mirror” mängu Wild asendab kõiki teisi võiduiinides puuduolevaid sümboleid, kuid ise see võiduliine ei moodusta.


– BOONUSED

Merlin’s Mystery Magic tähendab, et kui spinn võitu ei too, võib Merlin lausuda loitsu, mis muudab kaotanud sümbolid võitjateks.

Wizard Wilds puhul muudab Merlin kaotanud spinni järgselt sümbolid mänguväljal wildideks ja moodustab sinu jaoks ilusa võidukombinatsiooni.

Magic Mirror on mängu olulisim boonus ja pakub kümmet priikeerutust. Nende saamiseks püüa mänguväljal koguda korraga vähemalt kolm scatterit.


– KOKKUVÕTE

iSoftBeti “Merlin’s Magic Mirror” pakub võlumise temaatikat koos suurepäraste multika-stiilis tehtud visuaalidega. Boonuste rohkus tähendab, et tegemist on pigem volatiilse mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 720-kordselt.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem