Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 25/11/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Merlin and the Ice Queen Morgana videot

Mängi Merlin and the Ice Queen Morgana demo versiooni tasuta

Merlin and the Ice Queen Morgana ülevaade

Merlin and the Ice Queen Morgana on intrigeeriva nimega online mäng PlaynGO nimeliselt tootjalt, mis põhineb vanal legendil. Tegemist on keskmisest pisut volatiilsema mänguga, kuid PlaynGo kohta on see täitsa tavaline. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ning võidukordajate abil selle tagasi võita kuni 20,000 kordselt.


Teema ja kujundus

Merlin and the Ice Queen Morgana on PlaynGo järg teistele sama seeria slottidele nagu Rise of Merlin ja Lord Merlin and the Lady of the Lake. Taustalooks on Morgana põgenemine Cameloti linnast peale tema venna kuningas Arthuri troonile tõusmist.

Merlin and the Ice Queen Morgana meenutab välimuselt nagu mõnda Disney muinasjuttu või filmi. Jäistesse raamidesse paigutatud sümbolid seostuvad ühel või teisel moel maagiaga. Neist hinnalisim on Merlin, mille eest saad panuse tagasi kuni 250-kordselt.

merlin and the ice queen morgana slot screen


Boonused

5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotil tulevad kasuks Morgana wild sümbolid, mis paiknevad omavahel külgnevalt. Tänu sellele saad võimalikele võitudele kaheksakordse võidukordaja.

Merlin and the Ice Queen Morgana mänguautomaadil mängivad olulist rolli tasuta keerutused, mille ajal üks juhuslikult valitud sümbol hakkab paljunema. Nii võid panuse tagasi võita ka kuni 2,500 kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem