NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.64%
Loodud: 04/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 160,000 mündid

Vaata Mercy of the Gods videot

Mängi Mercy of the Gods demo versiooni tasuta

Mercy of the Gods ülevaade

mercy of the gods slot netent

“Mercy of the Gods” on NetEnt-nimelise mängulooja viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga slotimäng, mis pakub kahtekümment võiduliini. Egiptuse teemalisel mängul saad nautida Gift of Life respinne, millel wildid liiguvad iga kord ühe rea võrra allapoole ja wild rullikuid, mis pakuvad juba märksa suuremaid võite. Lisaks kuuluvad boonuste hulka tasuta spinnide voor, kaks fikseeritud- ja üks progressiivne jackpot. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mercy of the Gods” on väljanägemiselt kena ja taustaks on sellel iidse püramiidi sissekäik nii et Anubis peab valvet rullikute mõlemal poolel. Sümboliteks mänguväljal on Egiptuse stiilis A, K, Q ja J pildiga kaardid, samuti kuulus vaarao Tutanhamon ja skarabeused.

mercy of the gods slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on aga hoopis naisrändur ja kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2-, 5,5- ja 80 kordselt. Wild võib pidama jääda kõigil rullikutel ja asendab mistahes teisi võiduliinidest puuduvaid ikoone välja arvatud scattereid ja boonussümboleid.


– BOONUSED

Kui mänguväljal ilmub korraga mitu wildi, läheb käima Gift of Life respinnide voor– nüüd liiguvad wildid ühe võrra allapoole peale igat respinni kuni mänguväljalt kadumiseni.

Gift of Double Wilds – kui üks wild jääb Gift of Life respinnide voorus pidama teise taha, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi, andes sulle nii täielikult wildidega kaetud rulliku. Nüüd liigub ühe rea võrra allapoole terve wildidega kaetud rullik.

mercy of the gods slot review

Tasuta spinnide voor algab, kui saad korraga kolm või enam Eye of Horus scatter-sümbolit. Kolme, nelja ja viie scatteri eest saad vastavalt viis, kaheksa ja kaksteist tasuta mängukorda.

Gift of Wealth Jackpot boonus käivitub kolme või enama boonussümboli abil, mis paigutatakse boonusvooru ajaks mänguvälja juhuslikele positsioonidele. Seejärel saad kolm spinni kasiino kulul nii, et iga uue ilmuva boonussümboliga saad uuesti kolm tasuta spinni. Kõik boonussümbolid jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni ja pakuvad tehtud panuse väärtusest kümme kuni kakssada korda suuremaid võite. Kui täidad terve rea boonussümbolitega, võidad Minor Jackpoti, kahe reaga Major Jackpoti ja kolme reaga Mega Jackpoti.


– KOKKUVÕTE

“Mercy of the Gods” ei ole päris tavapärane Egiptuse teemaline mäng, sest Gift of Life respinnid ja järjestikkused wild-rullikud pakuvad märksa rohkem põnevust ja suurvõite, kui nii mõnigi teine sarnane mäng. Kõige rohkem võid võita tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 1600-kordselt– seda juhul, kui kogu mänguväli täitub naisränduri ja wildi sümbolitega. “Mercy of the Gods” on keskmise volatiilsusega ja alati on võimalus võita progressiivne jackpot.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

the invisible man slot

The Invisible Man

NEW gorilla kingdom slot

Gorilla Kingdom

SOON

Happy Riches

SOON

Fortune Year

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee