Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud: 26/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €250
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Mega Vault Millionaire ülevaade

mega vault millionaire slot microgaming

Microgaming nimelise mängulooja Mega Vault Millionaire, nagu juba nimigi ütleb, võib teha sinust rikkuri kõigest ühe spinniga! See keskmisest märksa äkilisema iseloomuga slott võib sisse tuua korralikku nutsu, samal ajal kui vahel võid isegi väikest võitu ootama jäädagi.

Mänguautomaat näeb kaasaegne välja ja tegelikult sellel spinnimine polegi kallis. Panuse suuruseks saad valida ka 25 senti panuse kohta, samal ajal kui maksimum on 6,25 eurot mänguvooru kohta. See, kas tegemist on järgmise “Mega Moolah” tüüpi megahitiga selgub alles tulevikus, kuid igal juhul võid võita miljon eurot pärisraha!

mega vault millionaire slot screen

“Mega Vault Millionaire” mänguväli on 5×3 positsioonidega ning võite saad 25 võiduliinil. Eriti põnevaks läheb juhuslikult käima mineval Bonus Vault Wheel õnnerattaga boonusvoorus, kus suurvõit miljon eurot ennas peidabki. Pisut väiksemaid võite saad kokku lükata wildide, scatterite, tasuta spinnide ja võidukordajatega.

Boonustega saavutatavaid võite kasvatab märgatavalt võidukordaja, mis käib kaasas wild asendussümboliga. Tavarežiimil on võidukordaja kahekordne ja tasuta spinnide voorus on selle väärtus kolm.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mega Vault Millionaire” mänguväljal näed nipsasjakesi, mida saavad endale lubada ainult rikkad ja ilusad. Wildi tunned ära juveelikarbi pildi järgi, samal ajal kui temaatilisi sümboleid on teisigi nagu käekellad, kullakangid ja muu. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate ikoonide eest, juhul, kui need muidugi võiduliini moodustavad. “Mega Moolah” tüüpi mängude seas on graafika ehk isegi üks parimatest.


– BOONUSED

Püüa saada mänguväljal korraga vähemalt kolm juveelidega kaunistatud muna sümbolit. Kui see õnnestub, saad teha 15 spinni kasiino kulul, samuti kõik võidud kolmekordistatakse. Kui välja ilmub ka wild, on võidukordaja koguni kuus!

mega vault millionaire slot wheel


– KOKKUVÕTE

“Mega Vault Millionaire” on kahtlemata lõbus mäng, seda nii eksklusiivse atmosfääri kui ka vapustava võidupotentsiaali poolest. Mängul on tore õnneratas, millel võid võita erineva suurusega jackpotte.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem