Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud: 26/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €250
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Mega Vault Millionaire ülevaade

mega vault millionaire slot microgaming

Microgaming nimelise mängulooja Mega Vault Millionaire, nagu juba nimigi ütleb, võib teha sinust rikkuri kõigest ühe spinniga! See keskmisest märksa äkilisema iseloomuga slott võib sisse tuua korralikku nutsu, samal ajal kui vahel võid isegi väikest võitu ootama jäädagi.

Mänguautomaat näeb kaasaegne välja ja tegelikult sellel spinnimine polegi kallis. Panuse suuruseks saad valida ka 25 senti panuse kohta, samal ajal kui maksimum on 6,25 eurot mänguvooru kohta. See, kas tegemist on järgmise “Mega Moolah” tüüpi megahitiga selgub alles tulevikus, kuid igal juhul võid võita miljon eurot pärisraha!

mega vault millionaire slot screen

“Mega Vault Millionaire” mänguväli on 5×3 positsioonidega ning võite saad 25 võiduliinil. Eriti põnevaks läheb juhuslikult käima mineval Bonus Vault Wheel õnnerattaga boonusvoorus, kus suurvõit miljon eurot ennas peidabki. Pisut väiksemaid võite saad kokku lükata wildide, scatterite, tasuta spinnide ja võidukordajatega.

Boonustega saavutatavaid võite kasvatab märgatavalt võidukordaja, mis käib kaasas wild asendussümboliga. Tavarežiimil on võidukordaja kahekordne ja tasuta spinnide voorus on selle väärtus kolm.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mega Vault Millionaire” mänguväljal näed nipsasjakesi, mida saavad endale lubada ainult rikkad ja ilusad. Wildi tunned ära juveelikarbi pildi järgi, samal ajal kui temaatilisi sümboleid on teisigi nagu käekellad, kullakangid ja muu. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate ikoonide eest, juhul, kui need muidugi võiduliini moodustavad. “Mega Moolah” tüüpi mängude seas on graafika ehk isegi üks parimatest.


– BOONUSED

Püüa saada mänguväljal korraga vähemalt kolm juveelidega kaunistatud muna sümbolit. Kui see õnnestub, saad teha 15 spinni kasiino kulul, samuti kõik võidud kolmekordistatakse. Kui välja ilmub ka wild, on võidukordaja koguni kuus!

mega vault millionaire slot wheel


– KOKKUVÕTE

“Mega Vault Millionaire” on kahtlemata lõbus mäng, seda nii eksklusiivse atmosfääri kui ka vapustava võidupotentsiaali poolest. Mängul on tore õnneratas, millel võid võita erineva suurusega jackpotte.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee