Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.18%
Loodud: 24/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Mega Pyramid ülevaade

Nagu nimigi ütleb, on “Mega Pyramid” üks paljudest Egiptuse teemalistest mängudest. Selle loojaks on Red Tiger Gaming-nimeline kasiinomängude tootja, mängul on viis rullikut, 30 võiduliini ja põnevust hoiavad üleval erilised kloonitavad sümbolid. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mega Pyramid” mängu disain on üsna kena. Rullikute taustal möllab kontrollimatu kõrbetorm ja kõrgub hiiglaslik püramiid. Lisaks kaardimasti sümbolitele pakub mäng ka temaatilisi papüüruserulli ja kolme erinevat suuremaid võite välja maksvat Egiptuse jumalat. Egiptuse jumalatest on kõige tulusam šaakali peaga Anubis, sest kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5, 3, 30 ja 150 kordselt.

mega pyramid slot screen


– BOONUSED

“Mega Pyramid” slott pakkub kahte boonusfunktsiooni. Pyramid Eye on neist tormilisem variant, sest mistahes spinni ajal võib mänguväljal lahti minna tõeline möll äikese ja müristamisega. Rullikute kohal valitakse üks juhuslik sümbol, mis paljuneb erinevates suundades tekitades uusi võimalikke võiduliine.

Tasuta spinnide vooru saad proovida kümne spinniga kasiino kulul, kui sul õnnestub esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul saada korraga Egiptuse kuninganna pildiga scatter-sümbolid. Ka selle boonusvooru alguses valib “Püramiidi Silm” juhuslikult ühe sümboli ning kui see ilmub, laieneb see jälle erinevates suundades.


– KOKKUVÕTE

Kuigi Egiptuse teemalisi mänge on palju, siis “Mega Pyramid” pakub midagi natuke erinevat. Suurepärane disain ja visuaal- ning heliefektid teevad selle omasuguste seas üheks mängitavamaks. Suuremad võidud lähevad jagamisele tasuta spinnide voorus, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 5000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee