Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 88.12%
Loodud: 28/11/2006
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.05
  • Võimalik võit: kuni 225,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Mega Moolah ülevaade

mega moolah jackpot

Microgamingu “Mega Moolah” on tõenäoliselt üks kõige tuntumaid slotimänge üldse. Mis teeb selle nii eriliseks, on enneolematult suured progressiivsed jackpotid. Lisaks elumuutvale rahasajule, mis sind võib tabada, pakub loomade-temaatikaga mäng ka niisama head meelelahutust.

“Mega Moolah” mängus leiab kogu äktšion aset džunglisügavustes. Mängul on 5 rullikut ja 25 võiduliini ning taustal laiub eksootiline rohelus. Lisaks tavapärastele 10, J, Q, K ja A sümbolitele leiad eest džungliteemalised erisümbolid: sebra, kaelkirjak, pühvel, elevent ja lõvi. Wild-sümboliks on loomade kuningas lõvi ja scatter-sümboliks on salapärane punapäine olend.

mega moolah slot icons

MEGA MOOLAH SLOTTI BOONUSFUNKTSIOONID

Metsik lõvi

See on üsna tagasihoidlik boonus, kuid kui moodustad võidukombinatsiooni, mille üks osa on lõvi kujutisega Wild, siis su raha kahekordistatakse.


Tasuta spinnid

See boonusfunktsioon on tõeline rahaauk ning selle käivitab kolm, neli või viis scatter-sümbolit mistahes asukohaga. Saad 15 tasuta spinni ja mistahes võidud nende spinnidega kolmekordistatakse! Pole paha!

mega moolah slot screen


“Mega Moolah” progressiivsed jackpotid

“Mega Moolah” on eriline, sest lisaks mahedale džunglimeeleolule, on võimalik osa saada ka tõeliselt suurtest progressiivsetest jackpottidest! Nagu paljusid sarnaseid jackpotte, saab neidki võita juhuslikkuse põhimõttel. Mida suuremate panustega mängid, seda suurem on su võiduvõimalus. Jackpotte on neli – mini, väike, suur ja mega. Kui sul on piisavat õnne, et jõuda jackpotivooru, saad võimaluse keerutada värvilist ratast, mille ihaldusväärseim sektor on tähistatud valge värviga ning premeerib mängijat “Mega jackpotiga”.


KOKKUVÕTE

Tegemist on ääretult lõbusa mänguga nii temaatika ja mängu sisu kui ka võimaluse pärast võita üks progressiivsetest jackpottidest. Hea teada, et “Mega jackpot” ei lange kunagi alla 1,000,000 mündi, seega isegi kui see alles võideti, võid ikka rikkaks saada juba järgmise spinniga!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem