Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.61%
Loodud: 03/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €75
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid

Vaata Mega Masks videot

Mega Masks ülevaade

mega masks slot relax gaming

Mega Masks on Relax Gaming nimelise tarkvaratootja mänguautomaat, mis pakub džungliteemalist seiklust. Slotika keskmes on eriline tempel, mille sees rullub lahti sajandi müsteerium maskide ja kohaliku tsivilisatsiooni osalusel. Kaunis välimus peidab enda taga hulka tasemel boonuseid ja keskmist võidupotentsiaali.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mega Masks džungliteemalise mängu keskmes on omavahel konkureerivad hõimud. Sümbolite hulgas esineb nii puust maske kui ka džunglirahva poolt au sees hoitavaid jumalaid. Väiksemaid võite saad kombineerida erivärviliste juveelidega.

mega masks slot screen

Mänguväli pakub 5×5 positsioone ja erinevaid võiduliine on koguni 41. Kui veab, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita 2451 kordselt, samal ajal kui panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


– BOONUSED

Mega Masks sloti keskmes on ainulaadne Mega Bet funktsioon, mille puhul saad koos panuse väärtuse suurendamisega hõlpsalt kergitada ka võidupotentsiaali. Lisaks sellel võid sattuda ka Mega-sümbolite peale, mis ilmuvad mänguväljale täiesti juhuslikult ja laiuvad mitmel rullikul korraga.

Boonussümbol scatteri abiga võid pääseda boonusvooru juhul, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Nii sillutad teed kümne priikeerutuse saamisele samal ajal kui võid juurde teenida kaks tasuta spinni iga kord, kui helendavad mardikad maanduvad tehiskujude peal.


– KOKKUVÕTE

Mega Masks on kahtlemata unikaalne mäng, millel võid ise valida kui suurt volatiilsust soovid kogeda. Tasuta spinnide voor ja hiigelsümbolid lisavad põnevust veelgi juurde kasvatades võidupotentsiaali hüppeliselt.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming 96.44% 21. Sep 2021
volatile vikings slot

Volatile Vikings

Relax Gaming Slotid 98.00% 20. Jul 2021
money cart 2 slot

Money Cart 2

Relax Gaming Slotid 96.10% 2. Jun 2021
top dawgs slot

Top Dawgs

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Näita rohkem