NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.00%
Loodud: 23/01/2009
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €50
  • Võimalik võit: kuni 4,000,000 mündid

Vaata Mega Fortune videot

Mängi Mega Fortune demo versiooni tasuta

Mega Fortune ülevaade

mega fortune slot jackpot

Naudi sära ja glamuuri ühel NetEnti läbi aegade kõige tasuvamatest mängudest. 2 mängusisest kopsakat jackpotti ja keskmiselt 4 miljoni eurone progressiivne jackpot. Kogu äktšion leiab aset kõrgklassi laevareisil, kus püüad võite 5×3 väljaga mängulaual ja kombineerida üks 25-st võiduliinist. Määra omale sobiv panuse suurus 0.25€-st 50€ni. Lisaks pärisraha peale mängimisele on võimalus mängu proovida ka mänguraha peale.

Mängulaua sümbolid on glamuuriteemalised ning teiste hulgas leiad limusiini, kuldse kella ja paljud teised luksuslikku elustiili peegeldavad ikoonid. Tutvu scatter-sümboli, tasuta spinnide, wildide ja kolmekordse Jackpot Bonus mänguga. Mistahes sümboli, peale scatteri, asendamisel tuleb appi Wild. 5 Wildi võiduliinis annab sulle 10 000 mündi suuruse võidu.

mega fortune slot screen

Tahad tasuta spinne? Siis tulevad appi scatterid- kogu neid mänguväljal vähemalt 3 tükki, et aktiveerida tasuta spinnide voor. Kui saad üle 3 scatteri, siis saad mitu tasuta spinnide vooru ja võidud korrutatakse kuni 5x.

mega fortune slot jackpot wheel

Hellita ennast luksuslikul laevareisil kasiinomaailma suurimate jackpottidega – mida veel ühelt mängult tahta? Pane tähele, et võid suure jackpoti võita ka mistahes väikese panusega- seega põhjust Mega Fortune’it proovida on igal juhul.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid