Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.19%
Loodud: 19/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×6
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 77,760 mündid

Mega Dragon ülevaade

mega dragon slot red tiger

Red Tiger Gaming mängulooja üks mitmest Hiina-teemalistest mängudest on “Mega Dragon”. Mis teeb selle mängu teistest erilisemaks on ebatavaline 8×7 mänguväli, millel võitude saamiseks peab moodustama samadest sümbolitest klastreid. Kahe kõrvuti Wildiga mänguväljal võid ellu äratada ühe kolmest draakonist, kes lisavad mänguväljale Wilde ja muudavad sümboleid. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.

mega dragon slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mega Dragon” mängul hingad sisse traditsioonilise Hiina-kultuuri hõngu. Taustaks idülliline mäenõlv ja rullikud asetuvad pagoda-stiilis ehitisel. Sümboliteks on teiste hulgas kaardiikoonid ässast kümneni, pärlikaunistus ja komplekt kolmest mündist. Kõige väärtuslikum sümbol on aga kuldne pada. Kui moodustad neist vähemalt 25 sümboliga klastri, teenid valitud mündiväärusest 888-korda suurema võidu.


– BOONUSED

Peale võiduklastri moodustamist eemaldatakse selles osalenud sümbolid mänguväljalt ja nende asemele “kukuvad” uued. See jätkub seni kuni moodustub uus võiduklaster. Nüüd on tähelepanu keskpunktis kuldse draakonipea Wild. Miks?

mega dragon slot review

Sest see asendab kõiki teisi tavasümboleid ja nagu juba mainitud, äratavad kaks järjestikkust Wildi ellu ühe kolmest boonuseid pakkuvast draakonist:
Rohelise Draakoni boonus – see muudab ühe madalama väärtusega sümboli väärtuslikumaks.
Kuldse Draakoni boonus – mänguväljale lisandub hulk Wild-asendussümboleid.
Red Dragon boonus – draakon lendab üle mänguvälja ja valib välja ühe väärtuslikematest ikoonidest. Valitud sümbol laieneb ja moodustab 2×2 klastri või vahel isegi suurema.


– KOKKUVÕTE

“Mega Dragon” slott on mitmes mõttes eriline, kuid maha ei saa vaikida tasuta spinnide vooru puudumist. Selle asemel kütab kirgi “kukkuvate sümbolite” tehnoloogia ja erilised Draakonite boonused, mis lähev käiku päris tihti. Kujunduse poolest on “Mega Dragon” väga lahe, sest traditsiooniline Hiina atmosfäär on hästi ära tabatud. Mängul saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 3888-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee