Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 97.08%
Loodud: 10/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.38 – €190
  • Võimalik võit: kuni 190,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Medusa Strike ülevaade

“Medusa Strike” on Pragmatic Play-nimelise mängulooja viie rulliku ja 243 võiduliiniga slotikas, millel saad panuseid teha alates 38 sendist 190 euroni spinni kohta. Sellel on levinud Kreeka mütoloogia stiilis tehtud kujundus ja koguni neli fikseeritud jackpotti. Tasuta spinnide voorus näed ainult tulusaid kõrgema väärtusega sümboleid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Medusa Strike” taustal on kuulus Olümpose mägi, mille tipust valitsesid omal ajal maailma Kreeka jumalad. Rullikute kohal on tiivuline naisolevus Medusa ja sümboliteks mänguväljal madamala väärtusega A, K, Q, J, 10 ja 9 pluss temaatilised Pegasus(tiivuline valge hobune), Kreeta härg, lõvi, Achilleus ja Medusa ise.

medusa strike slot screen

Viimane neist on ka kõige väärtuslikum sümbol ning viis Medusat võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi 5,2-kordselt.


– BOONUSED

Wild asendussümbol on templi kujutis ja see asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Samuti võib see mistahes ajal käivitada jackpotiga boonusmängu. Laual on neli fikseeritud jackpotti– saad valida kuldmüntide vahel, et nähtavale tuleks jackpoti sümbol. Kolm jackpoti sümbolit tagavadki sulle suurvõidu.

Scatteriks on mao sümbol ja kui neid jääb järjestikkustel rullikutel pidama kolm, neli või viis, saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt viie-, kümne- või viiekümne kordselt. Lisaks saad kümme korda kasiino kulul spinnida.

Kui saad tasuta spinnide voorus uuesti kolm või enam scatteri sümbolit, saad uuesti 10 priikeerutust jne. Tasuta spinnide voorus on rullikutel ainult väärtuslikumad temaatilised sümbolid, mis tähendab ka potentsiaalselt suuremaid võite.


– KOKKUVÕTE

“Medusa Strike” on kaunilt kujundatud mäng, mis pakub ka kõiki levinumaid boonuseid. Tegemist ei ole just kõige volatiilsema mänguga, sest tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita “kõigest” tuhandekordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem