NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 97.63%
Loodud: 24/04/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7-8-8-8-8-7
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 1,250,000 mündid
Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Medusa Megaways ülevaade

medusa megaways slot nextgen

Populaarse Medusa-mängude seeriasse on lisandunud uus mäng- “Medusa Megaways”. Nagu nimigi ütleb, kasutab mäng Megaways tehnoloogiat ja selle arendajaks on NextGen (endise nimega NYX). Teemaks on valitud Antiik-Kreeka mütoloogia ja kõik sellega seonduv.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

NextGen on mängu kujunduses üle võtnud palju elemente populaarse “Medusa” mängu originaalverisoonist. Sümboliteks on Medusa, Pegasus, kilbid, maod, sõrmused, sandaalid jne. Mängul on 6 rullikut koos ühe lisarullikuga ja võidud moodustuvad omavahel ühendatud tulpadest, kui mõnel neist ilmuvad samad sümbolid.

medusa megaways slot screen

Wild sümboliks on arvatult Medusa sümbol, mis asendab kõiki teisi ikoone peale Sõduri ja scatteri. Kui Medusa ilmub lisarullikul, võib see laieneda ka alumisele rullikule kattes selle täielikult. Seda nimetatakse Medusa’s Gaze boonusfunktsiooniks.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuseid saad teha olenevalt oma mängustrateegiast ja rahalistest võimalustest alates 0,25€-st 25€ni spinni kohta. Tänu Megaways- mängumootorile võib võiduliinide arv tõusta kuni 117 649ni. Boonustest lõikad kasu wild sümbolitest, scatteritest, tasuta spinnidest, kosena langevatest sümbolitest ja lisarullikutest. Boonuste valik on mitmekesine ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 50 000 kordselt (1 250 000€).

Tasuta spinnide voor – see boonusvoor on tavapärasest pisut erinev. Algab see kohe, kui mänguväljal jääb pidama kolm või enam scatterit ja saad 10 mänguvooru kasiino kulul. Iga scatter boonusvoorus tagab sulle veel 5 lisaspinni. Tänu kosena langevatele sümbolitele, Snake Strike ja Medusa’s Gaze boonustele võid teenida oma võitudele kuitahes suure võidukordaja.

Kui sa ei ole rahul tasuta spinnidest saadud võitudega, kasuta Temptation- funktsiooni boonusvooru lõpus- see tühistab tasuta spinnidega saadud võidud ja saad boonusvooru uuesti läbi teha.


– KOKKUVÕTE

“Medusa Megaways” slotil on alles kõik originaali head omadused, lisaks on tegemist väga volatiilse mänguga.

Meeldiks mängida NextGen Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NextGen Gaming SG Digital Slotid 95.33% 19. Nov 2020
rudolph gone wild slot

Rudolph Gone Wild

NextGen Gaming 96.30% 17. Nov 2019
pillars of asgard slot

Pillars of Asgard

NextGen Gaming 96.75% 20. Jun 2019
merlins money burst slot

Merlin’s Money Burst

NextGen Gaming Slotid 96.75% 22. May 2019
foxin twins slot

Foxin Twins

Näita rohkem