NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 97.63%
Loodud: 24/04/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7-8-8-8-8-7
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 1,250,000 mündid

Medusa Megaways ülevaade

medusa megaways slot nextgen

Populaarse Medusa-mängude seeriasse on lisandunud uus mäng- “Medusa Megaways”. Nagu nimigi ütleb, kasutab mäng Megaways tehnoloogiat ja selle arendajaks on NextGen (endise nimega NYX). Teemaks on valitud Antiik-Kreeka mütoloogia ja kõik sellega seonduv.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

NextGen on mängu kujunduses üle võtnud palju elemente populaarse “Medusa” mängu originaalverisoonist. Sümboliteks on Medusa, Pegasus, kilbid, maod, sõrmused, sandaalid jne. Mängul on 6 rullikut koos ühe lisarullikuga ja võidud moodustuvad omavahel ühendatud tulpadest, kui mõnel neist ilmuvad samad sümbolid.

medusa megaways slot screen

Wild sümboliks on arvatult Medusa sümbol, mis asendab kõiki teisi ikoone peale Sõduri ja scatteri. Kui Medusa ilmub lisarullikul, võib see laieneda ka alumisele rullikule kattes selle täielikult. Seda nimetatakse Medusa’s Gaze boonusfunktsiooniks.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuseid saad teha olenevalt oma mängustrateegiast ja rahalistest võimalustest alates 0,25€-st 25€ni spinni kohta. Tänu Megaways- mängumootorile võib võiduliinide arv tõusta kuni 117 649ni. Boonustest lõikad kasu wild sümbolitest, scatteritest, tasuta spinnidest, kosena langevatest sümbolitest ja lisarullikutest. Boonuste valik on mitmekesine ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 50 000 kordselt (1 250 000€).

Tasuta spinnide voor – see boonusvoor on tavapärasest pisut erinev. Algab see kohe, kui mänguväljal jääb pidama kolm või enam scatterit ja saad 10 mänguvooru kasiino kulul. Iga scatter boonusvoorus tagab sulle veel 5 lisaspinni. Tänu kosena langevatele sümbolitele, Snake Strike ja Medusa’s Gaze boonustele võid teenida oma võitudele kuitahes suure võidukordaja.

Kui sa ei ole rahul tasuta spinnidest saadud võitudega, kasuta Temptation- funktsiooni boonusvooru lõpus- see tühistab tasuta spinnidega saadud võidud ja saad boonusvooru uuesti läbi teha.


– KOKKUVÕTE

“Medusa Megaways” slotil on alles kõik originaali head omadused, lisaks on tegemist väga volatiilse mänguga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee