BGaming Logo
Pakkuja: BGaming
RTP: 96.00%
Loodud: 16/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid

Mechanical Orange ülevaade

mechanical orange slot bgaming

“Mechanical Orange” on uuendusmeelse BGaming-nimelise mängulooja slotikas, millel üllatus-üllatus boonuseid üldse ei olegi! Tänapäeva erifunktsioonidest üleküllastunud mänguautomaatide maailmas on see tegelikult päris mõnus vaheldus. Lõppude-lõpuks mängude kasumlikkus on slottide lõikes alati enam-vähem sama seega vähem boonuseid ei tähenda kindlasti mitte vähem võite.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Mechanical Orange” on kaasaegse kujunduse ja animatsioonidega mäng, millel on kolm rullikut ja ainult üks võiduliin. Tegevus toimub Copperville-nimelises linnas, kus elavad hajameelne leidur koos oma tütrega.

mechanical orange slot screen

Leiutaja on valmis teinud “mehaanilise apelsini”, mis peaks tootma erakordselt vitamiinirohkeid mahlu ja moose. Rullikutel näedki ploome, kirsse, apelsine ja ka geniaalse leiutaja teisi leiutisi. Kirsid on kõige vähemväärtuslikud samal ajal kui kinda ikoonid toovad võiduliinis sisse enim raha.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Vastupidiselt enamikele tänapäev mänguautomaatidele ei saa “Mechanical Orange” mängul panustamise ja võiduliinidega palju kombineerida. Sellel on ainult kolm rullikut ja neist võite maksab ainult üks. Võite saad igal korral, kui saad keskmisel rullikul ülevalt alla vähemalt kolm sama sümbolit.

Tegemist ei ole kuigi volatiilse mänguga ja võid arvestada üsna sagedaste väikeste võitudega. Mängul ei ole wilde, tasuta spinne ega muid tavapäraseid boonusfunktsioone, mis tähendab, et suure võidu saamiseks pead lootma ainult erilise sümbol “7” peale, mis toob tehtud panuse väärtuse tagasi tuhandekordselt.


– KOKKUVÕTE

“Mechanical Orange” väljanägemine võib olla pisut ebaharilik, kuid mängu ülesehitus on lihtsamast lihtsam. Algajad mängijad ei pea pead murdma sobiva panustamise strateegia ega võiduliinide pärast, sest mängul on ainult üks võiduliin ja boonuseid polegi. Disain pakub eredaid värve ja taustal tümpsub lõbus muusika.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BGaming

Näita rohkem

Kus saad mängida BGaming slotikaid

kingswin kasiino veebileht
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee