BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.00%
Loodud: 29/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.25
  • Võimalik võit: kuni 1,250 mündid

Vaata Max Quest: Wrath of Ra videot

Max Quest: Wrath of Ra ülevaade

max quest whath of ra slot

Max Quest on BetSofti slotimäng, mis tõotab saada uueks trendiloojaks slotimängude maailmas. Tegemist on mänguga, mida saad mängida teistega koos ning pead oma meeskonnaga täitma väljakutsuva, kuid tulusa ülesande: avasta iidse Egiptuse allilma ning täida oma kotid tee pealt leitud aaretega. Atraktiivne segu RPG-st võimalusega võite püüda teiste mängijate kaasabil. Boonusfunktsioonid on “Taassündinud Muumia”, “Jumala Teod” ja erilised relvad, mida saad kasutada suurte, oma panuse kuni 400-kordsete võitude püüdmiseks.

Max Questi saad proovida nii mängurahaga kui panna oma õnn proovile pärisraha eest. Kuna Betsofti mänge pakub Eestis ainult Kingswin kasiino, siis tuleb selle ja muude unikaalsete Betsofti slottidega tutvuse tegemiseks minna just selle kasiino veebilehele. Sellel mängul avaneb sinu jaoks tõeliselt põnev uute võimaluste maailm kuna sinu kaasmängijad tulevad sulle missioonide täitmisel appi igast maailma nurgast ja aitavad suure võidu kinni püüda märksa kiiremini. Võitmiseks tuleb sul anda vastaste pihta tuld ning iga lasuga teed panuse. Mängu alustades saad valida mängutoa, osta kuule ja erirelvi nagu laser, kuulipilduja ja granaat. Igal relval on spetsiaalsed omadused ja laskude arv– 1-st 10ni. Kui vaenlane on hävitatud, võib ta endast maha jätta piiskasid, mida saad üles korjata ja parandada oma üldskoori.

BOONUSED

Edetabeli kõrgeimatel kohtadel olevad mängijad teenivad raha kohe kätte, saavad mängus paremaid tingimusi, erinevaid Max Quest boonuseid ja palju muud. Kõigele lisaks pannakse 2% kõigist tehtud panustest auhinnafondi, mis jagatakse ära edetabelikohtade alusel.

MOBIILIS MÄNGIMINE

Mängu saab mängida mistahes mobiiliseadme brauseris ilma, et selleks oleks vaja alla laadida spetsiaalset rakendust.

Mängu tulusus mängijale (ing. k. RTP) on keskmisest kõrgem – 96.00%.

KOKKUVÕTE

Visuaalselt atraktiivne kino-stiilis disainitud Max Quest annab edasi kummituslikku amtosfääri ja pakub unikaalset kogemust. Mitme mängija kaasamine slotil on uuendus, mis kasiinomaastikul alles hakkab laiemalt levima.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BetSoft Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee